You are hereForum / Haberiniz Olsun ! ! ! / en iyi ingilizce kursu hangisi??

en iyi ingilizce kursu hangisi??


264 replies [Son gönderi]
diloşş
User offline. Last seen 5 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006

arkadaşlar ingilizce kursları hakkında daha önce başlık vardı fakat ben bulamadım.. bu konuda bana yardımcı olacak var mı?? herkes ne biliyorsa yazar mı? hangisini neden seçmeli??

mandalina
mandalina kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 17/06/2007
"internet ve CD-DVD

"internet ve CD-DVD Çalışma setleri" kursu derim... (düzenli olmak koşuluyla)

mesela
mesela kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 35 hafta ago. Offline
Joined: 26/01/2007
..

ne bileyim wall street, english time, british english ya da baskası..giden ya da bilen arkadaşlar varsa ne olur fikirlerinizi söyleyin.

ancelotti
ancelotti kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 38 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
..

FEMenglish tavsiyemdir ;) yeni açıldı bağdat street ;)

Burak
User offline. Last seen 2 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
Diğerlerini bilmiyorum ama

Diğerlerini bilmiyorum ama ben bakırköyde ki dialog dil kursuna gittim iş bankasının katşısında. Orda bir alper hoce vardır onun sınıfındaydım ve çok memnundum. Bu diğerlerinden iyi diye demiyorum bilmem çünkü diğerlerini hatta aynı kursta başka hocayı da bilmem ama alper hoca iyidir bi hafta deneme süresi veriyolar bi git dene istersen.

11
11 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 25 hafta 15 dk ago. Offline
Joined: 04/06/2006
-

english time'ı güvendiğim bir iki kaynağın elçisi olarak tavsiye etmiyorum.

alfredo
alfredo kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 10 hafta ago. Offline
Joined: 12/04/2007
sonuna kadar katiliorum sana

sonuna kadar katiliorum sana english time a hayir ... bi ara ingiliz elciligi veriodu simdi devam ediomu bilmiom ama oda yoksa wall street tavsiyemdir ...

tubi
User offline. Last seen 1 yıl 32 hafta ago. Offline
Joined: 07/11/2006
.......

dialoga bende gitmiştim 3 yıl önce ama şansızmışım , lanet ettim, o kadar kötüydü ki iki kurluk anlaşmanın ikinci kurunu iptal etiim, ilk kuru da yarım bıraktım ama parasını ödettiler tabii.. ing öğrenmek için değilde türkçe öğrenmek için birebir:)) diğerleriden tek iyi yanı deneme süresi var , bi git dene şansına belki ii bi sınıf cıkar..

englıs time da 3 kur gittim.. şuan için onu da tavsiye etmiyorum.. eski sistem bi derece iyi gibiydi ama toefl a yönelik diye sallama bi sistem yaptılar.. iki sistemde eğitim aldığım için kıyas yapmak mümkün... yeni sistemde bir kur 8 hafta sürüyor , ilk iki hafta sadece gramer, sonraki iki hafta reading, iki hafta listening, writing derken hiçbi işe yaramıyo.. ilk iki hafta acaip hızlı bi yükleme oluyor sonraları bomboş geciyor.. zaten verdikleri kalın kalın blok notları atlaya atlaya gidiyorlar , ben sana veriyim o blok notları evde kendinde okursun :)) harcadığın zamana yazık diyosun.. tek iyi yanı her hafta sınav var, çalışmak için itici güç tabi ... birde sınıf disiplini iyidir türkçe konuşmak hemen hemen imkansız.. sonuç olarak hala ingilizce bilmiyrum:)) hala kurs arıyorum.. amerikan kültür hakkında olumlu şeyler duyuyorum.. birde taksimde spoken englısh varmış, grammeri halledipte speaking te takılanlar için konuşmaya yönelik bi sistemi varmış..

diloşş
User offline. Last seen 5 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
:(

wall street hakkında bilgisi olan ??? bide okulun ing kursu nasıldır??

fatih
fatih kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 24 hafta ago. Offline
Joined: 13/11/2006
Evet bundan aylar önce

Evet bundan aylar önce harıl harıl ingilizce kursu arayan ben ,senin kadar şanslı değildim. değildim çünkü bir kaç emin olunmayan bilgiden baska bilgi verilmemişti wall-street hakkında...

işte wall street..

yaklasık altı ay önce kayıt oldum kayıt olmadan önce aşagı yukarı hergun aranan ben yaklasık 3 aydır kursa gitmememe ragmen bir kere olsun aranmadım :) ancak eylulde kurs bittiği için gecen gun mesaj cekmişler gel seni yüzde 25 indirimli şekilde tekrar kazıklayalım...neyse kursu anlatayım..

Öncelikle bu sistemi kuran insanı taktir etmek gerek mükemmel bir ticari işletme kurmuş...wall-streette sınıf sistemi yoktur danışmaya ismini söylersin ve eline bir adet disket bir adette cd verirler ve bire bir eğitim ile seni başbaşa bırakırlar... bire bir derken yanlış anlama...ordaki birin birtanesi sensin diğeri ise bilgisayar...işte birebir eğitim mantığı..

Bilgisayardan ilk önce konuyu dinliyorsun sonra tekrar dinliyor ardından sen konusuyorsun sonra biradah sen konusup sonra dinliyorsun sabredersen bir kere daha dinletmeye calısıyor ama muhtemelen kalkıp bir hava almak istiyorsun...bunada interaktif öğrenme diyorlar...

sonra bir konuyu böyle sıkıla sıkıla ya da son zamanların ifadesi ile ıkına ıkına bitirip danışmadan randevu alıyorsun.. normalde eger kayıt olmaya gidersen orda sana şöyle diyecekler.. uygun oldugun bir vakitte sana randevu veriyoruz... bu tamamen hikaye... sana söyluyorlar biz bugun bugun acıgız.. sen belirleyeceksen bir hafta sonra ancak...

diğer bir kandırmacaya gelince..."wall-streette esnek ders saatleri mevcuttur." buda tam bir ticari aldatmaca... esnek saat dedikleri şey şu... hafta içi saat 9 ile aksam 10 arası bilgisayarın basına oturabilirsin :))) evet yanlıs duymadın esnek saat dediği ve sana göre ayarlanabilir ders dediği işte bu.. yani esnek bilgisayar saati...bilgisayarların crt seklinde ve son derece kalitesiz olduklarını yazmaya gerek duymuyorum zaten...kaliteli olsa ne olacak..?

eee başka neleri var bunların..? encounter denilen bir ders var ne hikmetse hoca ile yapılıyor.. buda en iyi ihtimal sana bir haftada geliyor 4 kişi ile yapıyorsunuz ve 50 dakika suruyor... 4 kişilik sınıf dedikleride bu... ben kayıt olmadan önce senin performansına göre bu bir haftadan düşebilir denildi...bir ara gaza gelip bir haftada iki tane alayım dedim yok dediler :))

birde sosyal aktivite dersleri var işte bir makale okuyor hocanın biri sonra size sorular falan soruyor eften puften ders...

sınıf ortamı..sınıf arkadası..yarıs ortamı...öğretmen...v.s hiç bir şey yok kursta yaklasık 500ün üzerinde öğrenci vardır ancak hoca sayısı 5 i geçmez.. ayrıca yabancı hoca falan demelerine kanmamak gerek bizim kursta (bakırköy) 2 tane yabancı vardı 3 tanesi Türktü ne hikmetse hocalara ders dışı bile Türkçe konusma yasagı vardı... acaba türk olduklarını çakacaz diyemi :))

ancak bilgisayarda da olsa sınıf görmesemde hoca tanımasamda bendeki azimle wall-streette basarılı olurum diyorsan...bence bir adet vcd takımı al evde calıs daha mantıklı ve ucuz..

evet kurs pahalı bir kurs...piyasadaki az çok kursları taaradım bura çok çekici gelmişti düştük bir gaflete ve yazıldık...he ayrıca diyelim ilk ay gittin begenmedin...çıkayım falan deme lüksün yok git yada gitme ödemek zorundasın tüm zamanı.....

english time bizim eğitim sistemimize yakın bir öğretim yapsada yani sınıf sistemi v.s öneren oldugu gibi şiddetle karsı cıkanda var bende bu yüzden gitmemiştim..ticari mantıgı cok önde görünuyor eğitim arkada kalan kurslardan biri gibi..

bu aralar şiddetle tavsiyesini aldıgım TÖMER e gitmeni önerebilirim...yada konsolosluklara bağlı yada ilişkili kültür merkezleri olabilir öte yandan inlingua da olabilir...

birde hepsinden önemlisi kayııt olmadan önce...kesin ve kesin.. bir kaç dersine gir..ve oraya giden bir öğrenciye sor birebir.... yoksa benim gibi hayal kırıklıgı yasarsın bırak hayal kırıklılıgını kazık acısını tadarsın...

wall-street zede fatih... :))

kansoy

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
wall street e sakın

wall street e sakın gitmeyin hatta yanından geçmeyin uzak durun.ben oraya gidipte memnun olan bi adam bile görmedim.piyasanın çok üstünde fiyat istiyolar ve size verdikleri tek şey bilgisayar karşısındaki eğitim.ben english point e 1 ay gittim ama beğenmedim.inlingua ve berlitz güzel gözüküyor.ama ikiside pahalı.ayrıca inlingua daha çok kurumsal çalışıyor.berlitz in bir kuru ise 558 EURO bir seviyeyi ikiye bölmüşler ve hafta sonu giderseniz 3 ay sürüyor.yani bir seviye toplamda 6 ay.piyasada ise 4 ay.3 taksit yapıyolar.ama değebilir sanırım.english time için ise piyasada çok şikayet eden kişi var.ama memnun olanda var.şans işi sanırım.bunun dışında british english amerikan kültür derneği dil okulları just english discover dilko gökdil gibi ingilizce kursları var.açıkçası çok büyük bir piyasa.bende şu an ingilizce kursuna gitmek isityorum çünkü acilen seviyemi yükseltmem lazım.berlitz i düşünüyorum.berlitz e gitmiş olan yada fikri olan varsa yazsın lütfen.ve de english time tabi-piyasanın en reklamcı firması:)-firmalar hakkında daha fazla bilgiyi www.sikayetvar.com dan öğrenebilirsiniz.

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
bide bizim okulun kursuna

bide bizim okulun kursuna konuşmaya gittim ben.görevli kişi yoktu.fiyat için filan beni arıcaklardı.hiç aramadılar bile.pek aktif değillermiş zaten.o gün görüştüğüm kişi öyle söyledi.ama bildiğim kadarı ile gidipte memnun olanlarda var galiba.size kalmış artık:)

eski
eski kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
yabancı sevgili

en iyisi yabancı sevgili bulup onunla öğrenmekmiş. diolar :D

11
11 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 25 hafta 15 dk ago. Offline
Joined: 04/06/2006
aynı kişiler

dil dile değmeden dil öğrenilmez de diyorlar evet :D

unknown_user
unknown_user kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 40 hafta ago. Offline
Joined: 06/06/2006
Okulun kursunu salla

Ben oraya gittim upper seviyesine, başları iyiydi sonra cıvıttılar. Hele ingilizceye sıfırdan ve ya ona yakın bi seviyeden başlamayı düşünen varsa hiç yanından bile geçmesin. Eğer şöyle orta seviye bi temelin varsa kendin (en üst seviyeye çıkmasa da) baya bi yol katedersin.

Bi kaç da tavsiyem olsun bu konuda:) Seviyenin biraz üstünde bi ingilizce roman / hikaye kitabıyla, bi ingilizce haber sitesini (mesela bbcnews.com) beraber götürmeyi dene. Çok kasmadan günde 3-4 sayfa roman, bi tane de haber (ilk başlarda life/magazine haberleri daha sonra business haberleri daha iyi olur) iyice okuyup, bilmediğin kelimeleri çıkar ama yanına türkçesini yazıp ezberlemeye çalışma. Bunun yerine bi kelimeyi resimle ifade et. Saçma sapan bi resim olsa bile bu, kalıcı hafızana yerleştirir kkelimeyi, geçici hafızanın unutkanlığıyla uğraşmazsın. Al sana en kral ingilizce kursu, ne varsa insanın kendisinde var :) Kafadan 700 lira da cebinde kalır hem...

Ama illa kurs olsun, bi disipline bağlıyım bu işi diyosan, bizim okulunkine gitme diyim tekrardan, geri kalan kursları bilemicem...

diloşş
User offline. Last seen 5 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
sonuç..

ben bu konuşmalardan şu sonucu çıkarttım.. bütün kursların bir acayipliği sevilmeyen yönü birsürü gereksizlikleri var.. en iisi orta halli bir kursa gidip kendi kendine birşeyler yapmak!! yanlış mıyım arkadaşlar??? ben dialogue kursuna yazılsam ++ cd kitap falan da var onlardan yararlanıp yaza da yurt dışına çıksam??? nası fikir??

Prawler
User offline. Last seen 7 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 15/06/2006
Yurtdışında gitmeni

Yurtdışında gitmeni tavsiye ederim.
Zira arkadaşım araştırdı bayağı ucuza da bulabiliyorsan sağlam araştırdıktan sonra.
Hem pratiğin de gelişir, speaking olmadıktan sonra doğru düzgün İngilizce'yi sular seller gibi bilmek pek bir işe yaramaz diye düşünüyorum.

aslanyürek
aslanyürek kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 23/06/2006
..

ilm'ye gidiyorum. gayet memnunum.. ayrıca tavsiyem english time'a gitmeyin. hem pahalı hem daha iyi değil...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
iktisat bölümünün işletmeden en büyük farkı iktisat bölümü olmasıdır.. iktisat bilimdir..
peki ya diğerleri?????

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
İlm?

Fiyatları nasıl?
English time ın pahalı olduğu kesin de?
Ya diğerleri ilm mesela?

lover
lover kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 7 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 23/06/2006
cnbc-e

cnbc-e izleyin evet evet ve bunu 7-8 yıl boyunca düzenli olarak tekrarladığınızda farkı göreceksiniz ;) gündüzleri de ekonomi izlersiniz ooooh mis gibi.
Hobilerim: Klavyeden ülkeyi kurtarmak (çok yaygın bi hobi), kabeyi buz pateniyle tavaf etmek, öss ye girenlere korna çalarak eşlik etmek, bankamatiklerden makbuz alarak ağaçları katletmek, sinek ilacı sıkarak serinlemek..

diloşş
User offline. Last seen 5 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
ilm..

istanbul lisan merkezinin sitesini girdim açılışta uyarı gibi birşey açıldı.. neyse işte indirim mi özel fiyat mı ne 1000usd yazıyor? 1kur mu bu anlamadım !! birde aslanyürek 1kur kaç ay sürüyor??

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
1 kur=1000 usd ise

Baya pahalı english time bile halt etmiş :) neyse ilm im fiyat tarifesini öğrenmek ii olurdu?

sedos
sedos kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 15 hafta ago. Offline
Joined: 21/06/2006
ay

ben yazları, ingilteredeki köşkümüzde geçiriorum. bu sene biraz erken dönmek zorunda kaldık. ama gidin bence kesin fiyatlar çok pahalı değil zaten :))) aylık en fazla 10000 € harcarsınız. eğer çok param yok diyosanız 9000 $ a da çok rahat kalınacak yerler var :) the phantom of the opera yı özellikle izlemenizi tavsiye ederim. ingilizcenizi en iyi yerinde geliştirirsiniz. biraz aksan komik duruyor ama çok güzel kaleleri var :))))

Prawler
User offline. Last seen 7 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 15/06/2006
Bana çok gibi geldi

Bana çok gibi geldi 9000$
Amerika çok daha ucuz.

alfredo
alfredo kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 10 hafta ago. Offline
Joined: 12/04/2007
eheuehueh valla bende

eheuehueh valla bende yazlari agridaki mustakil tek katli yari viran yari harap evimde geciriom bana 10000 euro verene ingilizcenin yaninda ayri dillerde ogretirim o para ney yaff o paraya abd de 2 yil mba yapilio sen bilionmu :D

Prawler
User offline. Last seen 7 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 15/06/2006
10000 e 2 yıl MBA imkansız

10000 e 2 yıl MBA imkansız ABD'de.
Anca çok dandik okullarda. O bile zor.

maggid
User offline. Last seen 5 years 32 hafta ago. Offline
Joined: 19/04/2007
valla ben 1 sene için

valla ben 1 sene için ingiltereye 11.500 pound vericem. sen 10000 euro ya başka diller öğretirsen sana vereyim parayı ama ben çince ve rusça öğrenmek istiyorum bak ona göre:)))))

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
:))

Bu Kadar vercek param olsa suan bu üniversite okuyor haliyle de bu forum a yazıyor haliyle de parayı önemsiyor olmazdım!!

diloşş
User offline. Last seen 5 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
:))

BU KONUDAKİ EN İYİ ÇÖZÜM ESKİ DEN GELDİ ARKADAŞLAR EN İYİSİ YABANCI DAMAT :)) YOKSA BEN İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMADIM :)) BURAYA ALTINOLUKA BUYRUN YABANCI GELİN DAMAT HEPSİ MEVCUT:)

eski
eski kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
deneme için

deneyip bizi bilgilendirmenizi rica etsek ayıp etmiş olmayız dimi? :)

diloşş
User offline. Last seen 5 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
aman:S

yok ben almayayım :)) kursa paracıkları saymak daha ii :P

eski
eski kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
ben anlatırım

ben fırsat bulup denersem anlatırım hepsi sizler için valla sizler öğrenin die :)

wild_tulippp
wild_tulippp kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 13/04/2007
TÖMER

peki arkadaşalar tömer hakkında bilgisi olan varmı?

eski
eski kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
iyi hoca

iyi hocalarına denk gelirsen iyi gelemezsen çok kötüdür sınıflar arası geçiş imkanı olduğundan kaybını telafi edebillirsin.

mbAhAr
User offline. Last seen 7 years 10 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
arkadaşlar

arkadaşlar bnce wall street,engilish time... fln boşverin bnce hepsi ticari amaçlı.amerikan kültür olabilir çnkü adamların ticari amaçları yok.şahsen bn wall streeti, engilish time, bilge adam,british engilish,deulcom hepsini dolaştım,bilgi aldım en iyisi amerikan kültür.

protect_me
protect_me kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 hafta 6 gün ago. Offline
Joined: 26/06/2006
amerikan kültür

amerikan kültür ü tavsiye ediyorum ben haziran ayında 3. kuru bitirdim şimdi ekimde ist a dönünce 4.ye başlıcam hem fiyatı çok abartılı değil hem hocalar çok kaliteli hem de bir sürü etkinlik var,ayrıca öğrenci ile diyalogları gayet güzel yani memnunum baya.ben bakırköy şubesine gidiyorum ama şişli kadıköy fln başka yerlerde de var en büyüğü şişli deymiş.diğer kurslar hakkında çok bilgim yok ama eng time ı kimse önermio ark ların dedii gibi çok ticari.kısacası tavsiyem AKD.

protect me from what i want....

aslanyürek
aslanyürek kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 23/06/2006
ilm.

kusura bakmayın arkadslar yazamadım... ..
soyle:
h.sonları sabah gidiyorum. bi kur 3-4 ay surer. 12 ünite var.. her hafta 1 ünite işlenir yada biraz daha az.. kısın 3 ayda yapıyoduk ama yazın agırfan alıyoruz...,
kur başı 700 lira veriyorum.. (2+2).. 4 kur 2800 para veriyoruz. 12taksitle(235tl).. ogrenciyim dicen. memuruz dicen.. marmaralıyım dicen.. vs vs.. pazarlık yapın nereye giderseniz gidin. ve kampanyaları takip edin.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
iktisat bölümünün işletmeden en büyük farkı iktisat bölümü olmasıdır.. iktisat bilimdir..
peki ya diğerleri?????

pacifist
User offline. Last seen 4 years 41 hafta ago. Offline
Joined: 22/02/2007
DİLKO??

Dilko hakkında bilgisi olan var mı??ben gökdil,english time ve dilkoya bilgi almaya gittim.bana göre dilko en kalitelisiydi.üçüncü kur ve sonrasında hep yabancı hocalar derse giriyormuş.DİLKOya giden veya bilgisi olan varsa cevap bekliyorum!!!

aslanyürek
aslanyürek kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 23/06/2006
..

dilkoyu bilmiyorum ama ilm için ek bilgi vereyim.. h.sonu gidiyom demiştim.. günde 4 ders.. 10-1.30 arası..
ayrıca intermediatede de yabancı hoca giriyodu... bazen isterseniz türk hoca.. upper ile tamamen yabancı hoca.. su an 9 kişi var sınıfta.. 15kişilik sınflar var. ayrıca parayı bikac gün geciktirdiniz diye sorun yaratmıyolar.. yani ısrarla önerme değil bu... bilgi işte.. fena değil yani..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
iktisat bölümünün işletmeden en büyük farkı iktisat bölümü olmasıdır.. iktisat bilimdir..
peki ya diğerleri?????

diloşş
User offline. Last seen 5 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
ilm?amerikan kültür?

ilm nin sayfasına baktım numarasını aldım ama amerikan kültürün sayfasını bulamadım bilen bir arkadaş varsa yazabilir mi? birde ilm 1 kur-4ay sürüyor-700ytl dimi? peki amerikan kültürün fiyatları ne kadar?? ikisi arasında kararsız kaldım da ?? :S

vodkalemon
vodkalemon kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 31 hafta 6 gün ago. Offline
Joined: 23/06/2006
amerikan kültür

sayfa bu http://www.amerikankultur.org.tr... Ben konya subesinde gorusmustum bir hafta önce... Sanirim butun sehirlerde kur zamani ve fiyati aynidir... 6 kurdan olusuyor.. A1, A2, B1, B2, C1, C2 olarak.. 1 kur= 2 ay sürüyor.. kur fiyati da 590 ytl..

karabiber
User offline. Last seen 4 years 28 hafta ago. Offline
Joined: 11/06/2006
Bu arada British Council'in

Bu arada British Council'in Türkiye deki dil kursları geçen sene güvenlik nedeni ile kapadı. Orda çalışanlar yeni bir kurs açtılar British Side diye 1 kur gittim ama memnun kalmadım. Ama ilk dönem bizdik belki düzelmiş olabilir.

eski
eski kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
wall street

wall streetin öğretim sistemi dierlerinden çok ama çok farklı tammen öğrenmeniz size bağlı zaman ayırmanızda size bağlı kendini disipline edebilen birisi için en hızlı ve en iyi öğrenme yolu orada gibi geldi bana. haa kendini dsipline edemeyen arkadaşlara tavsiyem ingilizce sevdasından vazgeçmek olacaktır :))

11
11 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 25 hafta 15 dk ago. Offline
Joined: 04/06/2006
ev

kurslardan ziyade internet aracılığı ile çok çok fazla şey öğrenebilirsiniz.

bbc bu konuda çok fazla bir içeriğe sahip.
bbc'yi kullanarak sınıf gibi davranan, ödev yapan, birbirlerine yardım eden insan grupları var. bunların başına da birer hoca atanıyor. hizmette sınır yok.

ayrıca, yüzlerce gb ses dosyası, quiz vs. internetin gördüğüm en iyi ingilizce öğrenme sitesi.

http://www.bbc.co.uk/learning/onlin...
http://www.bbc.co.uk/worldservice/l...

bunun dışında gerçek kitapları internet ortamına (bazısı yasa dışı da olsa) taşıyan bir site var.
http://englishstudymaterials.blogsp...

beğendiğiniz kitabı indirip okuyabilirsiniz.

hah unutmadan bir de bbc internet üzerinde ingilizce eğitim adına bulabileceğiniz en iyi yerler için bir referans listesi oluşturmuş
http://www.bbc.co.uk/learning/subje...

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
Site iyide

Aşama aşama olarak gidilecek olsa iiyi olurdu ben cd ile de denedim ne bileyim program yapamadım adam gibi şimdi tek çare kurs gibi geliyor tabi gidipte hayal kırıklığına uğramakta var?

mesela
mesela kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 35 hafta ago. Offline
Joined: 26/01/2007
amerikan kültür

şehir şehir fiyatlar farklılaşıyomu yanı? ben istanbul dakı amerikan kültür şubesinden biriyle görüştüm, 900' le 1.400 arasında değiştiğini söylediler fiyatlarının..e tabi pazarlık payı da olucaktır ama 590 a kadar ıner mı onu bılmem!
vodkalemon sana 590 dedıklerı hıc ındırılmemıs halımı yoksa pazarlıkla mı varılan noktadır burası?

vodkalemon
vodkalemon kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 31 hafta 6 gün ago. Offline
Joined: 23/06/2006
...

yok dostum pazarliksiz hali 590 ytl..

protect_me
protect_me kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 hafta 6 gün ago. Offline
Joined: 26/06/2006
AKD

bana da başta 1.400(sadece 1 kur için) dediler fakat oturduk şu indirimdi bu indirimdi derken ben 3 kur 1.610 a anlaşmıştım gecen sene ekim kasım arasıydı,2 kur alana 1 kur bedavaydı.yani fiyat baya iiiyiye geldi hem de uzun süreli taksit de yapıyolar.bence bu sene de o dönemlerde baya indirim olur ayrıca ben bakırköy şubesindeydm.ama bildiim kadarıyla çok fiyat farkı olmuo.bi de ayrıca gittiiin gün sayısına göre deişio kurun süresi mesela hafta içi 4 gün gidersen 2 ayda,hafta sonu gidersen 4 ayda bitio.böle yanii...

protect me from what i want....

mesela
mesela kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 35 hafta ago. Offline
Joined: 26/01/2007
doğru söylüyorsun acele

doğru söylüyorsun acele etmemek lazım..bir süre sonra fiyatları düşecektir..
teşekkür ediyorum çok, saol..

cagrıfb
cagrıfb kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 17/01/2007
:

ben english tıme ya gidiyorum hiç memnun değilim oraya gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa iyi düşünsünler sonra benim gibi pişman olabilirler:)

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
berlitz

arkadaşlar aranızda berlitz e giden var mı?varsa iyi midir kötü müdür bi anlatsınlar hele:)

mbsir
User offline. Last seen 6 years 3 hafta ago. Offline
Joined: 16/12/2006
english time

turkıyedekı en kotu kurstur belkıde. gecen yıl gıttım ben yabancı hoca dıye gurbetcı turklerı kaktılar bıze. rey ve bery dıye 2 kısı geldı derslere rey reyhanın bery de barısın takma adlarıymıs meger. bu bıle yeter heralde baska bı kursa gıtmek ıcın aman aman dıyeyım ben sıze sakın oranın kapısına bıle yaklasmayın

tatlıkız
tatlıkız kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 5 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
hangi şubeye gittin

hangi şubeye gittin bilmiyorum ama bence genelleme yapmayalım.ben geçen sene gittim ve senin sölediğinin aksine çok memnun kaldım. üstelik bütün hocalar gayette yabancıydı:D sizin talihsizliğinize gelmiş bence:D gerek ders gerek öğretme olrak bence başarılı tabi bu kişisel bir görüştür ama yakın çevremden bi sürü kişide gitti ve memnun kaldı bide şöyle bişey var sen kalkıp hiç çalışmazsan 2 gün gitmeyle sihirli değnek değmiş gibi bir mükemmellik arıyorsan onu bilemem.... onu ztn hiç bir kurs halledemez. neyse kolay gelsin ......

wild_tulippp
wild_tulippp kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 13/04/2007
çabuk olun

bugun amerikan kulturune gıttım fıyat alamaya.2+1 kampanyaları ve pesın odemelerde %35 ındırım ıle toplam 2.050ye gelıo yanlız kayıt yaptrmak ısteyenler varsa çabuk olsun çünkü son gün yarın kampanyanın.

cagrıfb
cagrıfb kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 17/01/2007
:)

cidden rey denen hoca bize geliyor tam bir gurbetçi:)): kendini tanıtırken londralıyım dedi sonra birkaç ders sonra babam türk dedi.geçen hafta elinde kına gördüm.bakalım ilerde nolcak:)):

protect_me
protect_me kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 hafta 6 gün ago. Offline
Joined: 26/06/2006
:D:D

bu eng time acaip bi yermişş ya :D gidip görmek lazımm :D:D

protect me from what i want....

kumsal
User offline. Last seen 4 years 43 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2007
bende dün gıtmıstım

bende dün gıtmıstım amerıkan kültüre 2,050 ye geldı fıyat,iyi bır yere benzıo ama maddı acıdan bıraz zorlar benı dıye düşündüm..bır ay daha beklemeyi düsünüyorum yıne oraya gıtcem bakalım ozaman fiyatlar nasıl olcak..

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
Akd

Bari siteye reklam versin burdan baya giden olacak?

mobilik
User offline. Last seen 7 years 12 hafta ago. Offline
Joined: 23/06/2006
Language Academy

Language Academy die bi kursa gittim bende.Çok memnun kaldım.Hocalarda yabancı.Reklam yapacak bütçesi olmadığı için pek bilinmiyor ama şaane bi kurs.Tofel için dewam etmeyi düşünüyorum.Mecidiyeköyde, mcdonaldsın olduğu binada

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
Fiyat?

Ne kadar language academy nin? :=)

tubi
User offline. Last seen 1 yıl 32 hafta ago. Offline
Joined: 07/11/2006
...

:)) rey i bende biliyorum... sevgilisi vardı türk, nişanlanmıştır:) davutmuydu neydi ama güzel kız herkes biliyor o yüzden :)) söylenen de doğru türk asıllıydı hepsi.. zaten çoğunuda kaçak çalıştırıolarmş, zırt pırt denetim var diye dersi durduruyolardı.. bery ide yolladılar sanırım. yeni sistemi kabul etmedi diye paketlediler.. hatta sınıfta veda konuşması yapıo ve yeni sisteme atıp tutuo diye zorla sınıftan cıkardılar falan bisürü reziillik oldu.. o şubede head teacher bile kayserili bi ailenin ingilterede büyümüş yurdum kızı :)) memnun olan yok denecek kadar azdır englısh time dan gitmeyin arkadaşlar :))

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
berlitz!

arkadaşlar yok mu berlitz e giden bir düşüncesi olan?

sayuri
sayuri kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 41 hafta 5 saat ago. Offline
Joined: 16/01/2007
wall street hakkında...

ya tam adı bu mu yanlış da olabilir ama nası bi kurs bilen war mı?
berlitz ayarında olduunu sölediler aşağı yukarı ama giden biri warsa en garantisini söler sanırım...???

fatih
fatih kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 24 hafta ago. Offline
Joined: 13/11/2006
nasıl yani..

sayuri kardeş olmadı şimdi bak ne yazmışız burda ? daha nasıl haykırabilirim ki ?

kansoy

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
İngilizce..

Herkes için sorun gibi duruyor yada iş hayatında engel de denebilir..
herneyse iktisat kulübü olarak bir firmayla anlaşsak ii olur gibi geliyor maddi yönden kesin ii olurda :)
Ne dersiniz?

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
valla toplu birşey olabilir

valla toplu birşey olabilir neden olmasın!ben ekimin ilk haftası kesin bir yerde başlıyacam.hatta özel sınıf açtırırız bir arada oluruz sınıf bekleme derdi olmaz.hoş ben sadece bir seviye alıcam.
lütfen soru sormadan önce bi yorumları okuyun!
wall street hakkında bi çok yorum var adam okumadan gelip soruyor.cık cık olmaz böyle!
bir de arkadaşlar berlitz e giden yok mu aranızda?orayı düşünüyorum giden varsa bi kapsamlı bi şekilde anlatsın nedir ne değildir bi bilelim!

fatih
fatih kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 24 hafta ago. Offline
Joined: 13/11/2006
Berlitz Hakkında

berlitz kişisel kursiyerden ziyade kurumsal firmalarla çalışıyor yani ağırlıklı kursiyerleri onlar. Bunu bizatihi kendilerinden duyduk. Ayrıca fiyat bazında da yüksek fiyatlı kurs kategorisinde. Ancak gerek farklı yöntemleri ve birikimleri nedeniyle öneren çok. Wall streete gitmeyinde nere giderseniz gidin diyesim gelsede son zamanlarda aldığım tavsiyeler tömer e gitmeniz yönünde.. gerçi ş kişinin kendinde bitiyor birazda... azim ve taşın delinme hikayesi ile bitirmek istiyorum :)

kansoy

kıtmir
User offline. Last seen 6 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 14/11/2006
english time

arkadaşlar her ne kadar olumsuz yazılarla da karşılaşmış olsam, en iyisi english time!1.si gidin ve kitaplarını bir görün derim!2.si tamamen yabancı hocalarla ders görüyorsunuz!3.sü ve en önemlisi aktiveteler!speaking aktivitelerine 1 kurluk kayıt yaptırdığınız taktirde aktivitelerden ömür boyu faydalanabiliyorsunuz!ayrıca bu pazara kadar geçerli olmak üzere bir de kampanya fiyatları var!kesinlikle gidin ve bilgi alın derim.sanırım 1 kur 765 ytl!ama bu fiyat 3 kur alırsanız 1 kur da onlar veriyor!yani 4 kur için geçerli!ama dediğim gibi 9 eylüle kadar geçerli!isterseniz tel numarası vereyim ordan bir görüşün derim!bakırköy şubesi için 543 57 97!
şunu da belirteyim sakın wall street'e gitmeyin.
son olarak şunu da belirteyim.nereye giderseniz gidin bu iş için ciddi zaman harcayıp gayret göstermediğiniz taktirde öğrenemezssiniz!ben english time a 1 sene kadar gittim.ve speaking aktivitelerine hemen hemen hergün katıldım.ve şuan engilizce seviyem üst düzeyde!

kıtmir
User offline. Last seen 6 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 14/11/2006
bir ek not

hocalar için atıptutuyorlar bazı arkadaşlar!yok gurbetçiymiş yok bilmem neymiş!arkadaşlar ben şirinevler english time'a gittim.orda da vardı bir tane bu şekilde ama kız 25 yıldır amerikada büyümüş.ana dili ingilizce!yani varsın orijin olarak türk olsun!önemli olan eğitmen olup olmadığı!son yok kaçak çalışıyormuş filan gibi kulaktan duyma şeylere itimat etmeyin!kişinin kendisinde biter iş!adam 140 saatlik kur süresince 40-50 saat devamsızlık yapıyor!sonra kalkıp ona buna bok atıyor!bu işi ciddi şekilde yapan bir iki kurumdan birsidir english time!adamların 16 şubesi var!bu kadar kötü olupta bu kadar büyüme göstermesi tezat değil mi sizce!ben dediğim gibi 1 sene gittim ve hergün nerdeyse speaking aktivitelerine katıldım!inanın çok çok iyi düzeyde ingilizcem var!

tatlıkız
tatlıkız kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 5 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
sana gerçekten katılıyorum

bende 2. sınıftayken gitmiştim düzenli derslere katıldın ve olabildiğince aktivitelerinede giriosan kesinlikle çokfaydasını görebileceğin bir kurum ....... sihirli değnek işi değil bu ingilizce adam gibi çalışırsan olur....

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
berlitz!

yok mu berlitz e giden bir yorumu olan arkadaşlar:)

ByGurdaL
ByGurdaL kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 10/09/2007
Ben bu yıL geLdim iibf

Ben bu yıL geLdim iibf iktisada sırf ing'yi ii öğrenmek için muafiyet sınavını da saLLadım =) SizLerin öneriLerini bekLiorum =)

pacifist
User offline. Last seen 4 years 41 hafta ago. Offline
Joined: 22/02/2007
hoş geldin

ama bi şey öğreniceğini sanma.basit düzeyde.ben sınavı salladım müafiyeti geçtim.kalanların da bişey öğrendiğini sanmıom.sadece çarşamba günü boştu.dersten kalanlar o gün ingilizceye giriyolardı.bişey biliyorsan sınavları da geçersin.

cemsezer
User offline. Last seen 7 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 11/09/2007
İngilizce Kursu

Merhaba Ben İsa Cem SEZER M.Ü. Yönetim Çalışma Psikolojisi Yüksek lisans 2006 Mezunuyum. Ve Şimdi NEVDİL Yabancı Dil Eğitim Merkezinde Yönetici olarak çalışıyorum. İngilizce Kursları İle İlgili yazıları okurken dikkatimi çeken bir iki şey oldu bunlar ücretler konusundaki tereddütler ve ikincisi güvenilirlik konusundaki sıkıntılar... Tabi ki Yabancı dil öğrenirken öğrenenin azmi ve istikrarı çok önemli ancak burada kursların bu kararlılığı ve istikrarı oluşturma gibi önemli bir görevi var. Yani uygun ücretle Kursa yazılmak ile iş bitmiyor, katılımcının takip edilmesi eksiklerinin aylar sonra değil anında tesbit edip giderilmesi gerekir. Kurs araştırırken dikkat edilmesi gereken en önemli kriter bence bu. Ve tabi 'Ücretler' Forumda bir arkadaş toplu halde katılımdan bahsediyor ve indirim söz konusu olur mu? diye fikir atıyor ortaya... Sanırım ben bu konuda yardımcı olabilirim. Forum içinde ya da admin vasıtasıyla adlarını bildiren arkadaşlara uygun koşullar sunabiliriz. Tabi tekrar söylemek isterim istikrar ve devamlılık en önemlisi öncelikle karar vermeli ve ugulamalısınız. Başarılar Dilerim...

hs
User offline. Last seen 6 years 2 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
abim bizim okulun

abim bizim okulun göztepedeki kursuna gitti ve gayet de güzel ingilizce kullanıyor ki 0 dan başlamış biridir kendisi. fiyatları da o kadar pahalı değil bu sene oraya gitmeyi düşünüyorum.

DuVAr
DuVAr kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 8 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
İncelemek isteyenler için

İncelemek isteyenler için :
müsem'in kursları

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
nihad sayar

valla ben bizim nihad sayar a gitmiştim ingilizce eğitimi hakkında konuşmak için.biraz geç gittiğimden oranın muhasebecisi vardı sadece.onunla muhabbet ettik.adamın söylemlerinden birisi kursun pek aktif olmadığı idi.fiyat için numaramı bırakmıştım.ertesi gün hiç aramadılar bile.tuhaftı valla.müsem i bilmiyorum.bakıcam.ama ben kendi adıma konuşiim.arkadaşlar benim ekimle birlikte ingilizce için 4 ay gibi kısıtlamam var.şuan upper int.seviyesine sahibim ve bu 4 ay ing eğitimi almak istiyorum.dolayısıyla deneme şansım yok.sağlam bir yere gitmek istiyorum.berlitz i düşünüyorum bunun için.yok mu berlitz hakkında fikri olan?

nev
User offline. Last seen 3 years 43 hafta ago. Offline
Joined: 08/04/2007
şuanda ingilizce kursuna

şuanda ingilizce kursuna gitmek isteyen arkadaşlar için GÖKDİL'İ önerebilirim..
ve şuanda yeni dönem ilk kayıtlarda kampanya wardı..benden size haber vermesi..gerisi size kalmış... 4 kurs 1200 ytl (haftasonu)
4kurs 1000 ytl ( haftaiçi )
1 kur 3.5 hafta sürüyomuş..hızlandırılmış kur sistemi..bence düşünebilirsiniz..

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
Ef Dilokulu

son günlerde cnbc-e de çıkıyor yönetcileri kendilerini iyi pazarlıyorlar..
Bilgisi olan var mı?

mesela
mesela kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 35 hafta ago. Offline
Joined: 26/01/2007
müsem

ilgilenenler için: müsem in 1. donem son kayıt tarihi 24 eylul
müsem in kalitesiyle ilgili başka fikri olan arkadaş varsa yazabilir mi lütfen?

abdullah
User offline. Last seen 1 yıl 48 hafta ago. Offline
Joined: 09/04/2007
herkese selam

elimde cok kral inglizce egtim seti var . 16 cd den oluşuyo satmayı düşünüyorum.ilgililere duyurulur. 40 ytl saygılarımla

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
hehehe

Açık pazarlama hattı oldu site heheh

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
berlitz!

yahu yok mu bir Allah ın kulu berlitz e gitmiş bir fikri olan bi yardımcı olun ya :D

kıtmir
User offline. Last seen 6 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 14/11/2006
berlitz

arkadaşım berlitze giden arkadaşım hiç memnun kalmamış.bence en iyisi yine english time!yukardaki yazılarıma tekrar bakmanızı öneririm.

11
11 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 25 hafta 15 dk ago. Offline
Joined: 04/06/2006
simit time

english time gereksiz pahalı olmasının yanında itici şekilde pazarlama / satış anlayışına sahip. ayrıca kayıt olduktan sonra kayıt olduğunuzu düşündüğünüz tarihten 3 ay sonra kursa başlama ihtimaliniz yüksek. (sizin başınıza böyle bir şey gelmemesi, english time'ı iyi bir yer yapmaz. birilerinin gelmiş olması yapar).

english time kadıköy şubesinde çalışan (ve daha sonra bu yalana dolana dayanamayıp oradan ayrılan) arkadaşımın, kendilerine verilen müşteriyi uyutma, erteleme, öteleme eğitimlerinden ayrı bir yazı dizisi şeklinde bahsetmek gerek. yukarda yazdıklarım onun ağzından değildir. sadece birbirini kanıtlar şekilde olduklarından yazdım.

bahsettiğiniz gibi bu işe ilgi gösteren insanlar ingilizce seviyelerini geliştirebilirler.
bunun english time ya da başka herhangi bir kurs ile pek de alakası yoktur.

kursların sağlayabileceği tek şey olanaktır.
ki bu kadar küresel bir dünyada, ortalama üstü sayılan hiçbir ingilizce kursu fark yaratacak kadar farklı olanaklar sağlayamaz.

bu yüzden, kurs bakarken, ingilteredeki çiftçi bir kişinin 10 günde aldığı dil eğitimcisi sertifikaları ile donatılmış duvarlara değil, fiyata ve yaklaşıma dikkat etmek gerekir.

ben yine de herkesin istede ingilizceyi herhangi bir kursa gitmeden de kotarabileceğini düşünüyorum. ama işte kurs sizi zorunlu kılıyor, biz kendimizi kılamıyoruz. kılabilsek.

abdullah
User offline. Last seen 1 yıl 48 hafta ago. Offline
Joined: 09/04/2007
iyi siz bilirsiniz

kursa gidin epey para ödeyin.keyfiniz bilir saygılarımla :)

aspelkader
User offline. Last seen 5 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/04/2007
insan kendi kendine

insan kendi kendine çalışarak bir yere kadar öğrenebiliyor ama bir yerden sonra kursa gerçekten ihtiyaç duyuluyor.yok mu berlitz e giden berlitz hakkında fikri olan arkadaşlar ısrarla soruyorum:)

fatih
fatih kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 24 hafta ago. Offline
Joined: 13/11/2006
varmış işte

bak buradaki yorumda berlitze giden arkadası varmış ayrıca bir önceki ergünün yorumunada katılmamak elde değil ki bunu bir kaç evvel ben yasadım hersey kendinde bitiyor. en iyi kurs diye bahsedilen kurs bile bişi vermiyor sen almayınca..

biz hazırlıktayken penfriend denilen bi olay vardı :) o formulümü tekrar denesek..gerçi zaman değişti facebook friend falan olur şimdi muhtemelen hem ucuz yol denemekte fayda mülahaza ediyorum :)

S.G.
User offline. Last seen 3 years 19 hafta ago. Offline
Joined: 24/09/2007
burdaki yazıların hepsini

burdaki yazıların hepsini okudum ama hala karar veremiorum birinin önerdiği kursu diğeri önermio kafam karıştı:) ben derslerde kesinlikle ingilizce konuşmanın zorunlu olduğu etüt ve aktivitelerin düzenli ve disiplinli bi şekilde yürütüldüğü bi kursa gitmek istiorum var mı böyle bi kurs?

hayalist
hayalist kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 18/11/2006
d.e.m

bu aralar bende arastırmaya basladım ing. kurslarını...içlerinde fiyat olarak en makbulu dunya eğitim merkezi oldu: 9 kur= 1 yıl sürüyor = 1.650 ytl ....
ha eğitimi nasıl dersen,orasını bende merak ediyorum...ama sonucta bi öğretmenler topluluğu...işi ciddiye aldıklarını umuyorum...(ummak istiyorum)

cirit
cirit kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 07/06/2006
dem????

dediginiz kursun yeri nerde

e1
e1 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 13 hafta 4 gün ago. Offline
Joined: 06/10/2007
cnbc-e :) Yine de

cnbc-e :)
Yine de altyazıları okumaktan kendimi alamıyorum.

mandalina
mandalina kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 17/06/2007
çekince

bu soru çok mühim. En önemli güç içimizde sayın arkadaşlar. Üşenmeden sayfa çevirip okumak, not almak, dinlemek gerekiyor. Bir de kurslarda yasal olarak çalışmayan öğretmenler yoğunlukta. Birazı ancak belge alabiliyorlar. Örneğin öğretmenlerle iletişim halinde olup onları tanıyıp asıl branşlarını öğrenip onun kendi sınıfınıza girmesi yine bizim elimizde.

keremkarakus
keremkarakus kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 1 hafta ago. Offline
Joined: 04/10/2007
ingilizce kursu

acaba bu ingilizce kurslarında nekadar ingilizce öğretebiliyorlar?orada öğrendiğimiz ingilizce bize yetecekmi?

edım
edım kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 43 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
brıtısh tıme

arkadaslar brıtısh tıme hakkında bılgısı olan varmı ? gıdıp te memnun kalan veya bırılerınden fıkır sahıbı olmus ınsanalr bı seyler,yazsın.bırde bu kadar konusma sonrasında bır sıralama yaparsak 1.sırada hangı kurs olmalı ame.kultur der,. englısh tıme, wall street mı vs.hangısı? tesekkurler

remedium amoris
User offline. Last seen 41 hafta 4 gün ago. Offline
Joined: 24/09/2006
.......

en iyi ingilizce kursu benim. isteyene yunanca ile senkronize bir şekilde öğretebilirim.hatta yanına türkçe dil bilgisi de veririm. native speaker olursun garanti 1 yılda. bence bu fırsatı kaçırma.hem öyle sınıf falan da açmıyorum.bahçe var şahane ayva ağacının altında takılırız bonus olarak kafana düşen ayvalar da senin ama kurtlarını ayıklamam.bilemiyorum bi düşün bence..

remedium amoris
User offline. Last seen 41 hafta 4 gün ago. Offline
Joined: 24/09/2006
...

şaka şaka wall street en iyisidir.benim zamanımda city of london college vardı ama 2 yıl oldu kapanalı.

edım
edım kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 43 hafta ago. Offline
Joined: 02/07/2006
haha haha

haha haha valla guldum sana ama yaptıgın esprıye degıl esprı yapmak ugruna dustugun duruma.ya sen ne kadar komıksın ole.saka yaptıgını ılk ıletını yazdıktan bır saat sonramı fark ettınde saka yaptıgını yazma geregını dusundun bende ne kadar cıddı aklı basında bı yazı yazılmıs dıyodumkı tam sen saka yaptıgını yazdın sagol.o ayvalar senın kafana dusmus galıba canım ayvaların yanında kafayıda yemıssın hayırlı olsun saka saka ne gereksız cumeleler yazdım dıymı ıste senın cumlerlerınde bu kadr gereksız remedium amoris.
arkadaslar aklı basında ınsanlar cevap yazarsa guzel olur.sole gereksız komıklıkler pesınde olmayan ınsanlar.

remedium amoris
User offline. Last seen 41 hafta 4 gün ago. Offline
Joined: 24/09/2006
:((((

bak şimdi egom altüst oldu benliğim parçalanma tehlikesi yaşayacak panik ataklar gelecek. hey allahım dedik ya işte bi wall street var bi de bizim ayva ağacının altında ben varım istersen erik ağacı da var ama o sokağa bakıyor bi de karşı komşu emel teyzenin bakışlarından rahatsız olabilirsin.wall street çok iyidir berlitz de şahanedir.bi de youtube'da bi videom var izlenme sayısı 5000'e ulaşınca buraya da koyacam listening de bedava al işte. iyilik yap karşılığı bu olsun.insanlık ölmüş ayol.

ReMGa
User offline. Last seen 3 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 08/06/2006
tekrar gündeme getireyim dedim :)

arkadaşlar ben kursa başlayarak 6 ay içinde pre olan ingilizcemi en az upper yapmak istiyorum ve sular seller gibi konuşmak istiyorum daha doğrusu mecburum ve amerikan kültüre giden arkadaşların memnun olup olmadıklarını hoca kalitesini ders işlenme şekillerini sınıf açılma probleminin olup olmadığını öğrenmek istiyorum diğer popüler olan dil kurslarının sadece iyi pazarlama stratejisinden dolayı popüler olduklarını anladım çünkü

quqush
User offline. Last seen 4 years 48 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
active english learning!!

diye bi kurs var..eğitim sistemi biraz garip..hiç grammer öğretmeden, sadece konuşmaya dayalı..bilgisi olan var mı acaba bu kursla ilgili? ?

ReMGa
User offline. Last seen 3 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 08/06/2006
gerçekten

garip bir kursa benziyor sitesini inceledim de şimdi deneme derslerine katılmayı düşünüyorum

eski
eski kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 18 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
kurstn ziyade

onemli olan sizsiniz arkadaslar calismadan olmuyor hicbirsey.
cbce ve dvd (altyazili filmleri) izleyin arada anlamadiginiz olunca durdurun kelimelerin anlamini ister istemez ogrenirsiniz. kelimelerin soylenisini anlamak cok onemli bildiginiz kelimeleri karsinizda soyluyorlar anlamiyorsunuz bildiginiz bosuna olabiliyor.
kurs olarak ise wall street biraz pahali olabilir ogrenim suresi size bagli 3 aylik kurs alin gunde 4 saat wall streete gidin bakin nasil hizli ogreniyorsunuz (50 yasini gecmis bi amcamizi gormustum wall streette gunde 7 saat calisiyordu bilgisayar basinda) sistemleri cok farkli ve sinif sistemi cok farkli. ucuza gidecem diyebilirsiniz fakat birsey ogrenemez konusamazsaniz para bosa gider unutmayiniz.

sekerrr
User offline. Last seen 5 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 04/06/2006
Ben 2 aydır amerikan

Ben 2 aydır amerikan kulture gıdıyorum ve gayet memnunum ama bu ıs tamamen sıze baglı calısmak lazm vakıt ayrımak lazm ve eskının dedıgı gıbı cnbc e fılm hatta almanca altyazı ıngılızce fılm ızle tavsıyesınde bulunanlar var ama ben deenmedım kıtap okumak laızm yoksa nereye gıdersenız gıdın farketmıo

hedik
User offline. Last seen 6 years 4 hafta ago. Offline
Joined: 05/10/2008
merabalar.. bende öne genel

merabalar..
bende öne genel sonra toefl için ingilizce kursa gitmeyi düşünüyorum.siz amerikan kültüre gitmişsiniz.tavsiye edebilirmisiniz?

özd-E-rbil
özd-E-rbil kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 20 hafta ago. Offline
Joined: 08/04/2007
Kaç haftadır

Kaç haftadır araştırıyorum En son boğaziçi üniversitesinin kursuna gittim resmen önümde bir kadın yalvardı beni kursa alın diye 17 kişilikmişmiş sınıflar 18 yapamayız dedi kadın ağlamaklı gitti Gerçekten ilginç bi yerdi Hani normal kurlarda şöyle iyi böyle güzel derler burdakiler sorularıma zorla cevap verdi.neyse 1 kur:peşin 650 ytl 2 taksitle 685 ytl 10 kur var bide british side var burasıda iyi dediler ama buranında kuru 620 ytl 22 kur var bunun fiyatı çok geldi bana Ama benim karar vermemi boğaziçine giden birileri etkilicek ama kimseyi bulamıyorum

karabalık
User offline. Last seen 6 years 34 hafta ago. Offline
Joined: 31/01/2008
amerikan kültür

Arkadaşlar ben amerikan kültür e gidiyorum oldukça memnunum sınavlar dolayısıyla bir süre ara verdik şimdi tekrar C2 kuru yani son seviye için başlayacağız şu an 2 kişiyiz eğer katılmak isteyen olursa en yakın zamanda 3 kişi olarak sınıf açılacak. Eğer düşünürseniz bana özel mesaj atabilirsiniz.

karabiber
User offline. Last seen 4 years 28 hafta ago. Offline
Joined: 11/06/2006
British Council kapanınca

British Council kapanınca orda çalışanlar British Side'ı açtılar. Ben 1 kur gitmiştim ilk açıldığı zaman ama çok memnun olmamıştım. Gerç ingilizce tamamen çalışmaya bağlı.Özellikler kur seviyeleri arttıkça daha çok vakit ayırmak lazım.

karabiber
User offline. Last seen 4 years 28 hafta ago. Offline
Joined: 11/06/2006
Bide bugün 5 günde

Bide bugün 5 günde ingilizce die bi program gördüm. Katılanların yorumlarına göre çok başarılı görünüyorlar. Ancak belli bir seviyede olmak lazım sanırım.

http://www.5gundeingilizce.com/

sayuri
sayuri kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 41 hafta 5 saat ago. Offline
Joined: 16/01/2007
6 ayda ing.i ok lemek

6 ayda ing.i ok lemek isteyen arkadaşım..

aynı şeyi bende istiyorum ve senle paralel biçimde bende amerikan kültürün şubelerine gittim konuştum. bikere dikkatimi çeken ilk şey şu oldu: şubeler birbirinden farklı özellik gösteriyor. ben en popüler 2 şubesine gittim sohbet muhabbet fiyat çıkarttılar. yılbaşından önceydi. dediler ki 3000YTL verirsen 3+1 mi 2+1 mi kampanyası varmış. 6ay içinde bitiyor işin fakat dikkatini çektiyse kur başına 1000YTL gibi bi para istiyorlar. ayrıca hocalar full yabancı değil. yüzdelerle konuşuolar.. yani % şu kadar türk hoca % şu kadar yabancı hoca gelecekmişmiş derslere... o yüzde cok değişme gösterebilir dolayısıyla bana tatmin edici gelmedi bu durum...

ben intrmdt seviyedeyim, gramerle vakit kaybetmek istemiyorum olabildiğince pratik ağırlıklı olsun istiyorum dedim. programlarımız öyle zatn dediler ama benim anladığım kadarıyla türk hocanın girdiği bi derste gramer anlatılır...

fiyat cok fazla geldi sistem de tatmin etmedi. dolayısıyla ben TR de dil kursuna gitmekten vazgeçtim.
yurtdışı au pair programları organize eden bi sirketle görüştüm. emin ol daha mantıklı. cebinden 3000ytl den biraz daha fazla cıkartabilecek durumdaysan yurtdışında hem dil kursuna devam edip hemde çalışabiliosun. bitaraftan para kazanırken bi taraftan da pratiğini geliştiriosun. böylece o TR deki dil kurslarının sana verebileceğinden cok daha iyi derecede ing oluyor.
malesef istenbulda ing eğitim veren dil kursları para tuzağından başka bişey değil. o kadar parayı boşu boşuna harcamaktansa yurtdışındaki eğitime yatırmak daha mantıklı gibi geliyor bana...
önümüzdeki sezon londra için görüştüm. yine 6 aylık. gerçi onlar seni amerikaya yönlendiriolar 1 sene kal diolar ama ben ısrarlıydım 6 ayda. şimdi okulda bi sorun olmaz da bu yıl biterse eylül ekim gibi londrada dil eğitimimi almak istiyorum. görüştüğüm şirket sürekli aile fotoğrafı atıyor mail olarak. ben de bir süre sonra ailemi seçip işlemleri başlatmayı düşünüyorum. ilk bakışta ürkütücü gibi göründü yapamam yabancı bi yerde diye düşündüm ama sonra dedim ki neden olmasın...

sana ve dil kursu araştıran diğer arkadaşlara tavsiye ederim. bi bakın internetten gidip görüşün.. hoş bişeyler olabilir diye düşüneceksiniz garanti ederim;)

forthelife
forthelife kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 11/02/2007
tömer'de dersler lise

tömer'de dersler lise hazırlık tadında işleniyor..tamamen gramer ağırlıklı ...etkinlik adına hiçbirşey yok..tek hocayla ilerliyorsun..ve hoca türk olduğu için çok yetersiz kalıyo..ders içerisinde çok rahat türkçe konuşuyo herkes..1 kur gittim hiç ilerlediğini hissetmedim..devam etmedim dolayısıyla...tavsiye etmiyorum

marigold
marigold kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 43 hafta ago. Offline
Joined: 06/06/2006
Hocaların tamamının ana

Hocaların tamamının ana dilinin İngilizce olduğu bir okula gidiyorum,Ef dil okulları adı da.istiklalde beyoğlu iş merkezinin 5. katında.
İlk pre-advanced ten genel ingilizce kursuna basladım sonra toefl cıktı basıma ve konustum toefl sınıfına gectım.Bunları neden anlatıyorum...Toefl sınıfına gecmekle cok dogru yapmısım cunku onunuzde bır hedef olmazsa derse gıdıyorsunuz gelıyorsunuz yıne gıdıyorsunuz yıne gelıyorsunuz ama bır ıse yaramıyor.Bır hedef olunca ders dısında da calısıyorsunuz ve odevlerı yapmak zorundasınız.Bır de sevıyenız ıntermedıate ve ustuyse kı ustu olsa dahı ılk basta cok zorlanıyorsunuz ama 5. derste gecıyor.elbettekı toefl da cıkan ve sızın devamlı yakın konularda yaptıgınız pratıklerden ornegın "afrıkadakı memelı hayvan " okumalarının tamamını anlamıyorsunuz ama cok yararlı daha zor oldugu ıcın ogrenıyorsunuz. bır amaca yonelık kursların kesınlıkle daha etkılı oldugunu dusunuyorum.

hedik
User offline. Last seen 6 years 4 hafta ago. Offline
Joined: 05/10/2008
merabalar.. ef dil

merabalar..
ef dil okullarından memnun kaldınızmı.ben önce genel ingilizce sonra devamında toefl kursu için ingilizce kursa gitmeyi düşünüyorum.bana fikir verirseniz sevinirim..

kıtmir
User offline. Last seen 6 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 14/11/2006
berlitz

arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle berlitz'i tercih edin derim.dünyada 500 den fazlası olan bir dil okulu tamamen konuşmak sunumlar yapmak,toplantılar düzenlemek veya ilgi alanınıza göre değişik branşlarda belli bir seviyeden sonra orijinal berlitz'in kitapları ve yabancı hocalarıyla dörtdörtlük bir dil okulu..merkezi de taksim de ama bizim okulun orda da var..ama ben taksimdekini tercih etmenizi öneririm.

senenes
User offline. Last seen 1 yıl 30 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
AKD'ye giden birisi olarak

AKD'ye giden birisi olarak sizlere onerebilirim.Wall Street ve English Time'ye gidip de memnun olan tek bir kisi dahi gormedigim icin bu tercihi yaptım ve gayet memnunum.

İStanbul'da orta seviyede gidilebilecek 2 kurs var bence...İLM ve AKD...

hakan675
User offline. Last seen 6 years 35 hafta ago. Offline
Joined: 23/03/2008
arkadaşlar wall street ve

arkadaşlar wall street ve britsih english den uzak durun benden size tavsiye artı bi avrupa dilleri hakkında bilgisi olan varmı http://www.avrupadilleri.com/ eğer daha önceden giden varsa lütfen yorum yazsın

lewocan
User offline. Last seen 6 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 06/06/2006
Casus teknikleriyle 5 günde İngilizce

Yabancı dil bilmediği için kariyerinde ilerleyemeyenler, yurtdışı bağlantılar ve iş görüşmelerinde zorlananlar, yabancı ortaklarıyla tercüman vasıtasıyla konuşmak zorunda kalan patronlar, hatta sırf İngilizce bilmediği için müdürlük koltuğunu başkasına kaptıranlar için 5 günde İngilizce eğitim fırsatı. 1960'lı yıllarda casuslara kısa sürede dil öğretmek için icat edilen ve yıllarca geliştirilen, demir perde ülkelerinin yıkılmasına kadar da gizli tutulan bu sistemi Alta Eğitim Danışmanlık’ın sahibi Fırat Utku, yaklaşık 5 yıl önce Türkiye'ye ithal ediyor.
Utku, “Alman casus yetiştirme tekniklerinden yola çıkarak 5 yıldır şirket sahiplerinden yönetim kurulu üyelerine, satış müdürlerinden genel müdürlere kadar binden fazla işadamına 5 günde İngilizce öğrettik” diyor. Utku, verdikleri eğitimde yüzde 98'in üzerinde bir başarı grafiği elde ettiklerini belirtti. 5 günde İngilizce öğrenmenin bedeli ise 2 bin YTL.

İŞ DÜNYASINDAN YOĞUN İLGİ

2001 yılından beri yöntemi Türkiye'de uyguladıklarını söyleyen Utku, bugüne kadar karşılaştığı "5 günde İngilizce öğrenilir mi?" yönündeki eleştirilere ise, "Garip olan 5 günde İngilizce öğrenmek değil, 10 yılda İngilizce öğrenememek" diye cevap veriyor. 5 günlük kurs sonunda hiç İngilizce bilmeyen birinin kendilerini rahatça idare edebilir düzeye geldiğini söyleyen Utku, biraz daha ileri seviyede İngilizce bilen katılımcıların ise akıcı bir şekilde İngilizce konuşabildiğini belirtiyor. Programa özellikle iş dünyasından katılımın çok yüksek olduğunu söyleyen Utku, "Bugüne kadar bin civarında işadamına İngilizce öğrettik. Katılımcılarımız arasında bir de belediye başkanı olmuştu. Program sonunda bir düğüne katılmış. Düğündeki yabancı konuklarla saatlerce İngilizce konuşunca duygulanıp beni aradı ve teşekkür etti" diye konuşuyor. Türkiye'de uygulanan yerleşik metotların dil öğretmekten uzak olduğunu savunan Utku, "Bize kimse bebekken Türkçe'yi özne bu, nesne bu diyerek öğretmedi. Yavaş yavaş öğrenip konuşmaya başladık. Bu sistemde çocuklar nasıl öğreniyorsa biz de öyle öğreniyoruz" diyor.

BİRÇOK İŞADAMI EĞİTİM ALDI

5 günlük kurs sonunda İngilizce konuşmaya başlayanlardan biri, Trifty Türkiye Genel Müdürü Ozan Pekçetin. Öyle ki, Pekçetin 5 günlük program sonrasında İngilizce konuştuğunu gören Amerikalı iş ortaklarının şaşkınlıklarını gizleyemediğini ve kendisini hayretler içinde kutladıklarını söylüyor. Kırıntı Restoranları Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Erdoğan, L'oreal Türkiye Satış Müdürü Şahap Taşçılar, Vaillant Türkiye Satış Müdürü Hakan Bengi, Nuh Çimento İnsan Kaynakları Müdürü Oğuz Akman, Dade Behring Satış Müdürü Alper Gezmiş de Pekçetin gibi 5 günde İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşur seviyeye gelenlerden.

GAZETE OKUMAK YASAK

Sistemin uluslararası sahibi ise eğitim bilimleri dünyasının en tanınmış uzmanlarından Bulgar bilim adamı Prof. Dr. Georgie Lazanov. "Suggestopedi" yöntemi adı verilen sistem ciddi bir konsantrasyon ve performans üzerine kurulu. Katılımcıların 5 gün boyunca dış dünyadan izole edilmiş bir yaşamın içine sokulduğu modelde sabah 9'dan akşam 6'ya kadar eğitim veriliyor. Cep telefonu ile görüşmek, gazete okumak, televizyon izlemek ise yasak. Bunun nedeni, katılımcıların tek kelime bile Türkçe'ye maruz kalmasını önlemek. Amaç, bir çocuğun 2 ile 6 yaşları arasında öğrendiği dilin 5 günlük bir zamana sıkıştırılarak verilmesi.

HİÇ BİLMEYENLER BİLE KONUŞABİLİYOR

Yöntemin sırrı algılama kapasitesini artırmaya dayanıyor olması. Dil öğreniminin aktif bir süreç haline gelmesi için öğrencilerin görme, duyma gibi tüm duyularına hitap ediliyor. Bunun için bilgisayar ve projektör destekli ekipman, basılı materyaller, yazılı dokümanlar, video dokümanları, İngilizce roman ve iş dünyasına dair kitaplar kullanılıyor. Eğitim bittikten sonra da, ikinci, dördüncü ve altıncı aylarda takip ölçümleri yapılmaya devam ediliyor. 5 günün sonunda ise, hiç İngilizce bilmeyen bir kişi bile akıcı şekilde İngilizce konuşabiliyor.

İşte şirketin intirnet sitesinde yer alan referansları

AC NIELSEN, AK EMEKLİLİK, ALARKO, ALSİM, AMCOR, ATEL, BANVIT, BEYBİ PLASTİK, BIM, BİLGİTAŞ, BP TÜRKİYE, COATS TÜRKİYE, CORNING KABLO TÜRKİYE, COMPAQ, COSMOPOLITAN, DADE BEHRING, DAIMLER CHRYSLER, DENİZ BANK, DENİZLİ ÇİMENTO, DOĞAN HOLDİNG, ESAS HOLDİNG, ENERJISA, FARMA-TEK, FERROLI, FORTIS BANK, GARANTİ BANKASI, GARAGE GROUP, GENERAL ELEKTRİK, HAYAT KİMYA, HÜRRİYET GAZETECİLİK, IFF, KARSAN, KENT GIDA, KIRINTI RESTORANLARI, KOÇ BRYCE, LİNDE GAZ, LINENS, LOGO, MC DONALD’S TÜRKİYE, MERCEDES-BENZ, MILLWARD BROWN TÜRKİYE, MOTOROLA, NINTENDO, NUMIL GIDA, OERLIKON, ONIONWEST, PANALPINA, PFIZER, PETROL OFİSİ, PPG INDUSTRIES, RAYTHERON, REHAU, ROCHE, SANDVIK TÜRKİYE, SANOFI PASTEUR, SCHLUTER, SETUR, SIEMENS, STANDARD BANK TÜRKİYE, SUNJÜT TÜRKİYE, TEKOFAKS, TRALLEBORG TÜRKİYE, YAPI KREDİ BANKASI, TELESERVICE TÜRKİYE, TEMSA, TOTAL OIL, TURKLAND BANK, UCB PAHARMA, ÜLKER, YAPI KREDI BANKASI, ZORLU.
http://www.haberturk.com/haber.asp?...

Ne kadar mantıklı gelir size ama bana inandırıcı gelmedi açıkçası...

_eshqia_
User offline. Last seen 4 years 20 hafta ago. Offline
Joined: 03/04/2007
english time çok

english time çok kötü..hoca diye getirdikleri yabancı ülkelerde nerde işsiz güçsüz var onları getiriolar... bide bağdat caddesinde batı dilleri var orayı beğenen vardı bnm tanıdıklarımdan...

ata atalay
ata atalay kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 6 years 21 hafta ago. Offline
Joined: 11/06/2006
bnce surda tek mantıklı...

bence surada en mantıklısı amerıkan kultur gıbı gelıor tabı bılmıorum buda fransız kultur gıbı mı orası fransız konsolosluguna aıt bı yerdı ve cok ııı egıtım verıolardı.fransızca ogrenmek ısteyenler varsa gıtsın bıras pahalı ama emın olun ııı...!! amerıkan kulturde o sekıldeyse emınım kı ııdrr..

S.G.
User offline. Last seen 3 years 19 hafta ago. Offline
Joined: 24/09/2007
amerikan kültür'ün 1 kuru

amerikan kültür'ün 1 kuru ne kadar?

ReMGa
User offline. Last seen 3 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 08/06/2006
...

akd

bahadır
User offline. Last seen 4 years 21 hafta ago. Offline
Joined: 12/07/2008
bence ingilizce kurs en

bence ingilizce kurs en önemli şey aktivite dersleri olmalıdır.Ayrıca bu aktivite derslerinden yaralanma süresi de önemlidir.Kurs bittikten sonra aktivite derslerine devam edemeyeceksiniz kesinlikle o ingilizce kursuna gitmeyin.Ben istanbul lisan merkezine gittim .Kayıt olmadan önce bana sınırsız konuşma dersine gelebilrsiniz dediler.Ben de buna inanarak kayıt oldum .Ama kursum bittikten sonra bana dediler ki artık bu kursa gelemezsin .O yüzden mutlaka bunu sözleşmeye de taşıyın.

angle
User offline. Last seen 4 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 09/04/2007
arkadaşlar ben şuanda

arkadaşlar ben şuanda british english e gidiyorum cok iyyyiii herkese tavsiye ederim gramer,speaking,cinema ve özel ders aktivatileri var üstelık ben 2 aylığına yazıldım özel ders hariç tüm aktivitelerden 2yıl yararlanabiliyorum bu aktiviteler programa oturmuş durumda ister git ister gitme cuma hariç hergün var ben başlayalı 4 gün oluyo bu sürede bile çok etkili olduğunu söyleyebilirim

angle
User offline. Last seen 4 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 09/04/2007
british

[quote=angle]arkadaşlar ben şuanda british english e gidiyorum cok iyyyiii herkese tavsiye ederim gramer,speaking,cinema ve özel ders aktivatileri var üstelık ben 2 aylığına yazıldım özel ders hariç tüm aktivitelerden 2yıl yararlanabiliyorum bu aktiviteler programa oturmuş durumda ister git ister gitme cuma hariç hergün var ben başlayalı 4 gün oluyo bu sürede bile çok etkili olduğunu söyleyebilirim[/quote]

Kara
Kara kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 25/06/2006
Tecrübeler, tavsiyeler..

Bir sene ILM'ye gittim! Ve oradaki sistem sadece "sistemsizlik" !
Hiçbir sistem olmadan seviyenizden çok düşük veya çok yüksek kişiler ile aynı sınıfta olabiliyorsunuz. Ve bunu söylediğinizde "ha ha tamam değiştirilir yapılır edilir" dendikten sonra hiçbir sonuç alınmıyor. Sizin kapasiteniz çok daha hızlı eğitmi kaldırabiliyorken bir diğerininki kaldıramayabiliyor ve bu yuzden her iki taraf da zararlı çıkıyor. Sonuçta ILM'yi tavsiye etmem (Bunu tecrübem doğrultusunda söylüyorum)
Diğer ve çok daha önemli bir tecrübe ise şu an elimde "ADVANCED" seviye yazan bir sertifika var. Ama bu sertifikayı aldıktan sonra hiçbir işe yaramadığını görüyorsunuz. Çünkü siz pratik yapmayınca öğrendiğiniz onca gramer uçup gidiyor. Kurstan sonra da aynı şekilde bunu sürdürmeniz gerekiyor.
Ben kesinlikle yurt içindeki kursları tavsiye etmem. Onlara vereceginiz paranın biraz daha fazlasını (bazen daha azını) ödeyerek yurt dışında başka programlara katılabilirsiniz. (Dikkat ederseniz dil okulu demiyorum , çünkü dil okuluna gitmeden de ingilizcenizi geliştirebilirsiniz, pre-intermadiate seviyesindeyseniz çok rahat)
Şu an yurt dışı programlar düzenleyen bir organizasyonda çalışıyorum ve burada ingilizce konuşma durumunda oldugum için dilim gelişti. Yoksa kursun verdiği sertifika sadece duvarınızı süslemekten öteye geçemiyor.

Ayrıca aynı şekilde ecnebi bir sevgili tavsiye edilir :) Tecrübeyle sabitlenmiştir ;)

ReMGa
User offline. Last seen 3 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 08/06/2006
Amerikan Kültür

ben yukarıdaki yorumlardan sonra mart ayında Amerikan Kültür Kadıköy VIP şubesine başladım. Hakikaten VIP max 5 kişilik sınıfta ders yapıyoruz.5 kişi başladık ve şuan 2 kişi ile ders işleniyor. Derste deliler gibi konuşuyoruz ben bile ingilizcemin nerden nereye geldiğini şaşkınlıkla izliyorum. Kur atlama sınıvları oldukça zor ve gerçekten öğrenilmiş ise geçiliyor. Özellikle listening - reading ve speaking sınavları en kasan sınavlar 2 kur bitti bende. Hafta sonu gittiğimden 2 ayda 1 kur bitiyor. speaking club ise native hocalardan oluşuyor ve iliğinize kadar konuşturuyorlar. Bu arada benim genel kanım türkiye de ingilizce öğrenilmez şeklindeydi ama Amerikan Kültür bu kanımı öldürdü ve bana öğretti :) bende öğrenmek için çalışıyorum ama :=)

adsız
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 09/04/2007
Remga arkadasım Amerıkan

Remga arkadasım Amerıkan Kultur dedıgın kursun web adresı ya da telefonunu yazabılır mısın acaba? Çünkü google yazınca bir ton Amerikan Kültür Dernegi cıkıyor. Bende araştırıyordum bu dernegi. Üstüne sende bölye güzel seyler yazınca heveslendim:) cevaplarsan cok sevinirim.

turkuazz
turkuazz kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 7 hafta ago. Offline
Joined: 15/06/2006
.
manu
manu kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 32 hafta 5 gün ago. Offline
Joined: 15/09/2007
...

yaklasık 5 aydır american kültür ün osmanbey subesindeyim..
kadıköy vip subesi oldugu için öyle sanırım ama cogu özellik burdada mevcut..
tavsiye ederim su an 15 kişiden 7 kişi kaldık sınıfta ve ben 3 kur için 2000 YTL vermiştim...
pazarlık olayı cidden işe yarıyor...(((osmanbey american kültür)))
(((ayrıca iyi kurs kötü kurs yok iyi hoca kötü hoca war bunu anladım)))

ReMGa
User offline. Last seen 3 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 08/06/2006
haklısın manu

(((ayrıca iyi kurs kötü kurs yok iyi hoca kötü hoca war bunu anladım)))

çok doğru söylemişsin hocaya denk gelmek lazım :) geçen kur böyle birşey başımıza geldi hocayı değiştirdik biz

athez
User offline. Last seen 6 years 5 hafta ago. Offline
Joined: 16/10/2008
akd kadıköy

merhaba remga, bende akd kadıköy şubesine yazıldım ama daha kurs açılmadı sanırım yakında açılacak, orda senin önerebileceğin hoca var mı? bilgi verebilirsen ii olur teşekkür.

song
User offline. Last seen 4 years 50 hafta ago. Offline
Joined: 10/02/2008
akd neresi???

akd neresi???

d€ath
User offline. Last seen 6 years 6 hafta ago. Offline
Joined: 09/03/2008
peki şu anda ilm e giden

peki şu anda ilm e giden kurs hakkında bilgi verecek biri varmı?
ilm in sitesine göz attımda avantajlı bi kaç özelliğine rasladım örneğin
2 seviyelik kayıtlarda 1 seviye ücretsiz ingilizce, Peşin Ödemelerde İNGİLTERE'de 4 hafta ücretsiz dil eğitimi gibi özellikle yurt dışı eğitimi cok cazip duruyor
şu anda ilm e giden biri varsa biraz bilgi verebilirmi

serwet.z
User offline. Last seen 5 years 22 hafta ago. Offline
Joined: 27/09/2006
british english

arkadaşlar british english hakkında bilgi sahibi olan var mı? Toplam ders saatleri bana çok cazip geldi.Acaba verdikleri eğitim de kaliteli mi?Bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

minimalist
minimalist kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 48 hafta ago. Offline
Joined: 04/09/2008
YTÜ ingilizce kursu

Yıldız Teknik in ingilizce kursuna gideniniz var mı? Bi arkadaşım burdaki hocaların normal özel kurstaki hocalardan çok daha kaliteli olduklarını ileri sürdü bakacağız ..ben gitmeyi düşünüyorum

maximus_alfredo
User offline. Last seen 6 years 10 hafta ago. Offline
Joined: 14/09/2008
İstanbul Lisan Merkezi mi Yoksa Dilko mu ?

Arkadaşlar merhaba, istanbul lisan merkezi ile dilko arasında tercih yapamadım da yardımcı olabilecek olan var mıdır ?

realist.c
realist.c kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 27 hafta 2 gün ago. Offline
Joined: 31/03/2008
okuyun

aylardır araştırıyorum bu kurs işini ne hikmetse hiç dişe dokunur birşey bulamadım hepsi ile ilgili iyi ve kötüyorumlar mevcut. ve şu bir hafta içinde dialog ilm dilko ve british english kurslarına gidip bizzat görüştüm. hepsinde de fiyatlar aşağı yukarı aynı. kıur fiyatını 1500 ile 1200 arasından açıyorlar ve şu indirimi bu indirimi derken 750 -800 e kadar düşüyorlar tabiki bu onların indirimi gerisi sizin marifetinize kalmış iyi pazarlık yaparsanız (ki her ne kadar size bunun son fiyat olduğu ve kesinlikle daha aşağı olmayacağı söylense de) ha birde şu bazı kusların ilm mesela 2+1 3+1 gibi kampanyalarına aldanmayın çünkü bedeva verdiikleri kurun fiyatını diğer kuru fiyatını yüksek tutatak çıkartıyorlar.

mesela bana ilm 5 kur alırsam ve peşin ödersem 1 kur da hediye edeceklerini ve böylece fiyatın 3700 e geleceğini söylediler (parantez açayım görüştüğüm bayan çok hoş birisydi) hemen yanındaki dialog da 5 kuru burada bedava yok ama 3750 ye verdiler. dilko ise daha yüksek bir fiyat verdi.

en son british english ile görüştüm buranın fiyatı diğerlerine göre daha yüksek sanırım 5000 civarında kapıyı açtılar bir kaç indirimle 15 taksit ile fiyat 4350 ye indi peşin ödemek istediğimi söylediğmde 3780 e indiler ve kesinlikle bu fiyatın altına inemeyeceklerini belirttiler ayrıvca bu indirimli fiyat için 10 eylülün son gün olduğunu söylediler. ben düşünüp 2 gün sonra geleceğimi söyledim.

ders saati olarak british 144 saatti ve en çok ders saati bu kurstaydı ayrıca hergün saati belirlenmiş ücretsiz aktiviteler var ve randevu alınarak ücretsiz özel ders imkanı sunuyorlar sanırım bu diğerlerinde yoktu.

artık aramaktanda sıkılmış olmamdan dolayı buraya kaydımı yaptırdım ama son dedikleri fiyatın epey altında kayıt yaptırdım. tavsiyem pazarlık yapamıyorsanız bu tür yerlere kendiniz gitmeyin.

bir de galiba 35 yıldır ve sadece ingilizce eitim vermeleri burayı seçmemde etkili oldu.

ayrıca verdiğim fiyatlar 5 kur üzerinden peşin fiyatlardır. imkanınız varsa peşin almanızı tavsiye ederim peşin ile taksitli arsında uçuk fiyat farkları var.

S.G.
User offline. Last seen 3 years 19 hafta ago. Offline
Joined: 24/09/2007
nihat sayar eğitim

nihat sayar eğitim vakfının verdiği kurs hakkında bilgisi olan var mı? o nasıldır?

ReMGa
User offline. Last seen 3 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 08/06/2006
AKD (Amerikan kültür Merkezi)

kadıköy de önerebileceğim sultan var özlem var adını şu anda hatırlamadığım ama bu sitede turkuaz isimli arkadaşında memnun olduğu bi hoca vardı o var :) turkuaz cım bu konuda yardımcı olurmusun :)

Kenan111
User offline. Last seen 6 years 4 hafta ago. Offline
Joined: 22/10/2008
Discover İngilizce Kursu

Bir araştırmada benden.
Burada yazılanları ve şikayetvar'ı okuduktan sonra ince ince eleyerek bir kurs bulma teleşına düştüm.Bakırköy'de bayağı bir kurs gezdim ve açıkçası fiyat performans olarak Discover'ı beğendim.İnşallah memnun kalırım.Daha önce giden arkadaşlarımla konuştuğumda memnun olduklarını söylediler.1 kur için 595 ytl ödedim ve 5 taksit yaptılar.Aynı zamanda Toefl sınav merkeziymiş.Anadolu lisesi mezunuyum ve 4.kur'dan başlayacağım.Eğer 4.ve 5.kuru tamamlarsam Toefl kursuna katılalabileceğim söylendi.Hayalim Amerika'ya gitmek o yüzden Toefl benim çok önemli.Şimdiden Toefl kitaplarını aldım çalışmak için yanlız kitap(longman) acaip kazıkmış.Ben onu kurs bittikten sonra halletmek üzere Hiç yüzü açılmamış kitaplar koleksiyonuma kaldırdım.

sayuri
sayuri kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 41 hafta 5 saat ago. Offline
Joined: 16/01/2007
ilm ye gidiyorum..

beşitaş şubedeyim, tavsiye ediyorum, iyi bi kurs. eğer 2. öğretimseniz hafta içi sabah dersleri var, pazartesi salı çarş perş sabah 10.00 13.30 arası. haftaiçi grubu fiyat olarak da daha cazip. kadıköy şubeye de gittim hatta bi ara orda derse grdim ama orası istedğim gibi değildi. hocalar çok önemli. ilm de full yabancı hoca gelio int. den itibaren bana en cazip gelen tarafı bu oldu. ama yine de yabancı hoca deyip geçmemek lazım hocadan hocaya çok farkediyor. beşiktaştaki hocalar gayet iyi, anlaşılır konuşuyorlar, biri amerikalıysa diğeri ingiliz yani aynı anda birden fazla aksanla konuşma imkanınız var. bakırköy şubedeki hocalar da iyi, orayı da önerebilirim, giden arkadaşların hepsi halinden memnun.

kısacası ben çok kurs dolaştım ama en mantıklısı ilm. herkesin aradığı farklı bişey ama eğer ingilizce altyapım var, sadece hatırlamak ve pratik yapmak istiyorum diyorsanız ve yabancı dili yabancı hocadan öğrenmek lazımsa ilm en uygun yer.

tuketmez
User offline. Last seen 6 years 2 hafta ago. Offline
Joined: 26/10/2008
ENGLİSH TİME 4 KURLUK(4X120 SAAT) İNGİLİZCE KUR HAKKI SATILIK

ENGLISH TIME A KAYIT YAPTIRIP GIDEMEDIGIM 4X120 SAATLIK KUR HAKKIMI DEVREDIYORUM..6-7 AYRI SUBEDEN BIRINDE DEVAM EDEBILIRSINIZ.. 2000 YTL

İLGİLENEN ARKADASLAR ARAYIN GORUSELIM 505 521 2991

NORMAL FIYAT 4000 YTL CİVARIDIR..

nurşah
nurşah kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 21 hafta ago. Offline
Joined: 07/10/2007
1 yıldır englishtime giden

1 yıldır englishtime giden daha doğrusu gitmek zorunda kalan biri olarak söylüyorumki en iyi ingilizce kursu kesinlikle english time değildir hatta 'iyi' olarak bile nitelendirilemez...sakın gitmeyin derim ben!! tamamen ticari amaçlı,kayıtta söylenen olanakların hiç birinin uygulanmasının mümkün olmadığı,yöneticilerinin bu işi zorla yaptıklarını düşünüp 'parayı aldık gerisini salla' mantığında olduğu bir kurumdur...şuan bunu yazmadan duramadım..o kadar memnun değilim yani...insanların körü körüne bu kursa gitmelerine göz yumam:)benim gibi baştan parayı peşin verip anlaşmayı imzalama şeklinde yanlış bir davranışda bulunmayın die söylüyorum.. sonra mahsur kalırısnız benim gibi...kısacası englishtime a sakın gitmeyin, gördüğünüz yerde de kaçın...

mk_23
mk_23 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 7 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
Edit:

Edit:

Melisokutman
User offline. Last seen 6 years 4 hafta ago. Offline
Joined: 28/10/2008
Bende Discover'a gidiyorum.

Bakırköy'de olması benim için en büyük avantaj.Dersler çok keyifli geçiyor.1 senedir gidiyorum.Gitmek isteyenlere tavsiye ederim.
www.discoverist.com Sonuçta 3 aşağı beş yukarı bütün kurslar aynı önemli olan ücreti ve öğretmen kalitesi.Arkadaşım Gökdi'e kayıt oldu 2 ay önce ve halen sınıf açılmasını bekliyor.

betulgormek
betulgormek kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 19/11/2008
AKD

REGMA MERHABA,

BENDE AKD NIN CEKMEKÖY VİP ŞUBESINE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.ANCAK FİYATLARI BIRAZ UÇUK GELDİ SENCE DEĞER Mİ?BİRDE SEN KADİKÖYDE NE KADARA ANLAŞTIN KAÇ KUR BANA BU KONUDA ACİL BİLGİ VERMENİ RİCA EDERİM.

frozen
frozen kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 33 hafta ago. Offline
Joined: 29/11/2006
dilkoya gitmenizi pek

dilkoya gitmenizi pek tavsiye etmem ilk başta yok şunları yapıcaz bunları yapıcaz diyolar ama sonra hepsi yalan oluyo paranı öde sonra umurlarında bile olmuyo ama hocaları iidir 3. kurdan sonra full yabancı hocalar geliyo türk hocalarda zaten kaliteli hocalar ama yönetim olarak ben pek beğenmedim zaten hocalarınıda yavaş yavaş kaybediyolar bu sebepten ötürü..

sarko
sarko kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 30/11/2006
amannn dikkaattt!!!!

arkadaşlar siz siz olun englısh time ın yanından bile geçmeyin amann..adamların reklamlarına kanıpta giden okadar çok insan var...zaten sadece reklam eğitimsel olarak hiçbişeyy yokk..ben yaptım o hatayı vee bin pişmanım oraya yazıldığımaa...büyük paralar dönüyor zaten bu işlerde...bence tanıdığınız kurs arayan bütün yakınlarınıza da söleyin uzak dursunlar....hoca diye ingiltereden polisi grafikçisini falan getiriolar...alakası yok...öğrencilik için yapılabilcek en güzel şeylerden biri bu englısh time dan uzak tutmak insanları...

mk_23
mk_23 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 7 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
11

11, yerinde olsam englishselectten reklam ücreti alırım (: hem öğrenci diil direk reklam yapıyo.

Bu konu; kampüste okuyan arkadaşların tavsiyelerini ve bilgilerini paylaşması için açıldı. Eğer Englishselecte giden bi arkadaşımız varsa kendi yorumlarını yazsın istiyosa, ama söyledikten sonra bi önemi yok ;)

11
11 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 25 hafta 15 dk ago. Offline
Joined: 04/06/2006
google'da en iyi ingilizce

google'da en iyi ingilizce kursu diye aratıp da geliyorlar :)

btl
btl kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 48 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
Alternatif bir teklif..!

Ben soleki englishtime dı ilm di felan bunlara para saymaktansa biraz para biriktirip yazin ingiltere-malta vs. dil kursuna gitmenizi oneririm..Hatta okulumuzun devam mecburiyetinin olmamasindan yararlnip eylul-ekim gibi gidip fiyatini cok makul yapabilirsiniz..Yada dil okulu fazla pahali gelir diyorsaniz ve biraz da temelinz varsa ingilizce konusunda "Gonullu Calisma Kamplari'na" gitmenizi onerrim ben sahsen bu yolu izledim 100 € verip 2 hafta boyunca Turkiyeye gelen yabancilarla iki hafta konusma pratigi yapma sansina erisiyosunuz...Gece gunduz iki hafta beraber olduguz icin konusmama gibi bi sansinizda yok..

mk_23
mk_23 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 7 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
+1

btl(sanırım betül*)'nin teklifi iyi. dil okulu için biraz daha para verilebilir. yalnız ingiltereden çok maltayı öneririm daha ucuz olduğu için
__
__
* :)

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
English Time

Bu kadar mı kötüdür bu kurs hiç mi memnun kalan yok..

sarko
sarko kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 30/11/2006
örnek

englısh time da 3.kurda sınıfta 17 kişiydik ve sınıfta tek bir kişi bile memnun deildi herkes şikayetçiydi hocalardan olsun sistemden olsun...memnun olanı bulursun tabi 10kişiden 1 kiş memnundur muhalefet çıkar her konuda ama kesinlikle kimsenin gitmemesi gereken bir yer...btl arkadaşımızın yurt dışı teklifi ideal ama belli bir alt yapının olması lazım 2 veya 3 kur burda alacaksın grameri öğrenip ondan sonra geliştirmeye gideceksin work and travel olsun malta örneği olsun...bunlar yaşanmış güzel örneklerdir...böyle kursları artık piyasada talep edilmeyen bir hale getirerek peteklerini kapattırmalıyız...bunu da biz öğrenciler yapabiliriz...

mk_23
mk_23 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 7 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
bence de peteklerini

bence de peteklerini kapamalıyız :D üşüsünler :P

btl
btl kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 48 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
Aslina bakarsaniz pound la

Aslina bakarsaniz pound la euro arasinda pek bi fark ta kalmadi o yuzden ingiltere secenegini de dusunmelisiniz.Ayrica Ingiltere de 6 ay ustu kursa giderseniz part-time calisma vizesi de verdikleri icin bir nevi masraflarinizi karsilama firsati da bulabilirsiniz.

mürekkep
mürekkep kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 20 hafta ago. Offline
Joined: 31/03/2008
İSTANBUL DA KURS DÜŞÜNENLER İÇİNN KESİN ÇÖZÜMMM... DİLKO

DİLKO ısmını fazla duymmamıssınızdır ama DİLDE ÇOK IYI ... British ve Englısh tıme tek kelımeyle rezalet kıme sorsanız kotu dıyor... benım arkadasarım var oralarda kursa gıden yaka sılkıyorlar artık...İSTANBULDA gıdeceksenız kursa DILKO derım ozellıkle son donem yenılenmelerı hem fızıksel hem sıstemsel cok basarılı olmalarını saglamıs... cok ılgılenıyorlar sız ogrenmek ısteyın ınanınkı ogrenmem gıbı bır sorununuz olmayacak bu kadar ıddalı konusuyorum ... gıdın bır subesıne konusunn aklınıza gelen herseyı sorun.. herseyın cevabı vardır .. br sorun oldugunda sıze kesınlıkle cozum uretıyorlar 'BIZ BIRSEY YAPAMAYIZ ' dıye bır sozcukBILMIYORLAR.. ÇÖZÜM ÜRETIYORLAR... hocalar ıyı gerek turk gereksede yabancı .. zaten memnun degılsen hocalarında dusuk ıhtımal ama soyeldıgın anda senı hemn cagırıp dınleyıp geregını yapıyorlar... derslere bır kac defa gırmeyın hemen arıyorlar sızlereozel ders verelımeksıklerını var dıyorlar sızden daha ıyı bılıyorlar eksıklerınızı .. zorla ozel ders verıyorlar :D.. personelınde guvenlıgınden tutun temızlıkcısıne kadar hepsı saygılı ve nazık... gıdın gıdın gorun...bence DILKO YAda ugrayın ...

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
Kafam karıştı..

Bu gidişle kursa gidemeyeceğim englisht time gittim 800 mil yon dediler kur ücreti sınıflar 16-17 kişi dediler ama sınıf çok küçük geldi gözüme?
Burada ki yazılara bakınca kursa gidesim gelmiyor?
Dilko da nasıl sınıflar olsun kur ücreti olsun?
Veya diğer kurslarda arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

sarko
sarko kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 30/11/2006
dersss

burda yazılanlar yaşanmışlıklarla ve pişmanlıklarla dolu okumuo musun?englısh time böle böle die yukarlarda yazdık sen merakını gidermek amaçlı gitmişsin ama orası en ucuz yer bile olsa tamamen zaman kaybıdır...tekrar sölüorm englısh time dan uzak durun...paranız çoksa vaktinizde bolsa gidebilirsiniz tabii...ama öğrencilerin uzak durması gereken bir kurumdur...dilkoyu çok iyii dendi...bi de amerikan kültür var buralara git karşılaştır derim ben sana...hangisi kafana yatarsa onu seçç..karar verdiğin yer içinde sözleşmeyi imzalamadan iyice oku...ileride pürüzlükler çıkabiliorr...kafana yatmayan bişey olursa da burdan yardımcı olur herkess...

segaf
segaf kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 51 hafta ago. Offline
Joined: 08/11/2006
!!

[quote=sarko]burda yazılanlar yaşanmışlıklarla ve pişmanlıklarla dolu okumuo musun?englısh time böle böle die yukarlarda yazdık sen merakını gidermek amaçlı gitmişsin ama orası en ucuz yer bile olsa tamamen zaman kaybıdır...tekrar sölüorm englısh time dan uzak durun...paranız çoksa vaktinizde bolsa gidebilirsiniz tabii...ama öğrencilerin uzak durması gereken bir kurumdur...dilkoyu çok iyii dendi...bi de amerikan kültür var buralara git karşılaştır derim ben sana...hangisi kafana yatarsa onu seçç..karar verdiğin yer içinde sözleşmeyi imzalamadan iyice oku...ileride pürüzlükler çıkabiliorr...kafana yatmayan bişey olursa da burdan yardımcı olur herkess...[/quote]

:=) tamam ilk iş gidicem..

sarko
sarko kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 30/11/2006
...

:)ya est. ben sana yaşadğımız pişmanlıkları seninde yaşamaman için burda paylaşıorum...yoksa senin bileceğin ve kendi karar vereceğin bir durum...

Black Bird
User offline. Last seen 5 years 36 hafta ago. Offline
Joined: 11/08/2008
Hangi İngilizce Kursu

[quote=diloşş]arkadaşlar ingilizce kursları hakkında daha önce başlık vardı fakat ben bulamadım.. bu konuda bana yardımcı olacak var mı?? herkes ne biliyorsa yazar mı? hangisini neden seçmeli??
__________________________

bAZen nE yAPrSan yAP OlmuYo BAzeN !

[/quote]
Biz 5 arkadaş, yaklaşık 1 yıldır British Side'ın ingilizce kurslarına devam ediyoruz. Aslında daha öncede British Council'e devam etmiştik. Şu an ingilizcemizi çok iyi bir seviyeye getirdik.
Diğer kurslarla ilgili arkadaşlarımızdan inanılmaz şeyler duyuyoruz. Sınıfımıza diğer kurslardan katılan arkadaşlarımız var anlatıkları korkunc. Elinizi verince kolunuzu alamıyorsunuz. British Side'da sadece 1 dönem için kayıt alıyorlar beğenirseniz kayıt yeniliyorsunuz. British Council Sistemini hiç bozmadılar. Eğitimleri British Council'den daha kaliteli.
Umarım hiç bozulmazlar. İmkanları ve öğretmenleri süper.

minimalist
minimalist kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 48 hafta ago. Offline
Joined: 04/09/2008
Kursa vereceğiniz paraya özel hoca tutun ....

@btl

Gerçekten çok mantıklı bir yaklaşım ...

Ben ünide okumdım lise mezunuyum şahsen ticaret lisesi bitirdiğimden dolayı ingilizce hiç görmedim. Şuan Amerikan kültürünün kursuna gidiyorum sıfırdan başladım.Kursların çoğu aynıdır neden derseniz kiraladıkları hoca size ders veriyor bi nevi aracı kurum en mantıklısı ingilizce eğitim setleri var Raks başlangıç sıfırdan , Daylight sıfırdan hoca tahtada resmen ders anlatıyor tek sorun aklınıza takılanı soramıyorsunuz.Bu setlerle çalışıp belirli bir seviyeye gelince yabancılarla pratik yapıp konuşmanızı geliştirmek en iyi çözüm, kursta bi kere çok temele inilmiyor.Hocaya çok soru sorarsanız rahatsız oluyor .Kursa gelenlerin bazılarının başlangıç bilgisi var kiminin yok vs.

En mantıklısı İngilizce öğretmenliği okuyan birinden bire bir ders almak , tabi ilk önce eğitim setleri ile temel oluşturmak şart yoksa hocayı bayarsınız...

Ben çok soru soruoyrum örneğin o oaraya niye geldi cümlenin bütün öğelerini sorguluyorum hoca sdiyor iniglizceyi bir bütün olarak öğreneceksiniz sorgularsan öğrenemessiniz. Bilmiyorum bende mi bi sorun var ...

Birde yukarıda çok bariz reklam yapanları görüyorum çok amatörce olmuş...

Lafın kısası illa kursa gidecem diyorsanız temeliniz olmadan kursa gitmeyin sıkıntı yaaşarsınız.Hiçbirşey sizin tamin ettiğiniz gibi olmuyor

ReMGa
User offline. Last seen 3 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 08/06/2006
....

bu başlığın artık kapatılması lazım bence...

MAVİ
User offline. Last seen 5 years 41 hafta ago. Offline
Joined: 06/02/2009
ReMGA sana ve sözlerine

ReMGA sana ve sözlerine güvenerek amerikan kültür derneğine gittim ve kayıt olmaya karar verdim ve 4 kur gidicem memnun olduğunu söylüyosun umarım öyledir sonuçta para ödeyeceğim umarım pişman olmam bana biraz bilgi verirmisin?lütfen

MAVİ
User offline. Last seen 5 years 41 hafta ago. Offline
Joined: 06/02/2009
ayrıca 4 kur için 3700 TL

ayrıca 4 kur için 3700 TL diye konuştuk amerikan kültür derneğine giden varsa cevap yazsın ben kadıköy şubesiyle görüştüm

tito
User offline. Last seen 5 years 41 hafta ago. Offline
Joined: 07/02/2009
AKD

[quote=MAVİ]ayrıca 4 kur için 3700 TL diye konuştuk amerikan kültür derneğine giden varsa cevap yazsın ben kadıköy şubesiyle görüştüm[/quote]

merhaba.Ben de buradaki tecrübeli arkadaşların yorumlarına bakarak akd dil okuluna gitmeye karar verdim ve şişlideki şubesiyle görüştüm.Hafta içi sabah yoğun programı için (her kur 1.5 ay sürüyor) kur başına 700 tl fiyatı var.seçtiğin program nedir onu da yazarsan bilen arkadaşların yardımcı olabilmesi açısından yararı olacaktır.şu anda fiyat yüksek gibi görünüyor ama dediğim gibi seçtiğin programa bağlı.Tabi ödemeni nakit yapacaksan müthiş indirim de yaparlar belirteyim.bu arada ölesiye pazarlık yapman da avantajına olacaktır :D

MAVİ
User offline. Last seen 5 years 41 hafta ago. Offline
Joined: 06/02/2009
arkadaşlar lütfennnnnnnn

amerikan kültür derneğine giden kimse yokmuuuuuuu?lütfen fiyat konusunda ve kurs hakkında bana bilgi verirmisiniz

CıgDeMMM
CıgDeMMM kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 25/10/2007
eylül de kampanya vardı 2

eylül de kampanya vardı 2 kur alınca üçüncü kurda onlar tarafından karşılanıyordu.yani toplamda üç kur 2000 ytl idi.şu andaki fiyatları bilmiyorum ama ben osmanbey şubesindeyim ve memnunumm..

tito
User offline. Last seen 5 years 41 hafta ago. Offline
Joined: 07/02/2009
AKD osmanbey

[quote=CıgDeMMM]eylül de kampanya vardı 2 kur alınca üçüncü kurda onlar tarafından karşılanıyordu.yani toplamda üç kur 2000 ytl idi.şu andaki fiyatları bilmiyorum ama ben osmanbey şubesindeyim ve memnunumm..[/quote]

merhaba.ben de osmanbey şubesine gitmeyi düşünüyorum ve size rastladığım iyi oldu.kurstan memnun olduğunuzu yazmışsınız.ben 0 dan başlamayı düşünüyorum ve size kurs hocaları hakkında birşey sormak istiyorum.ilk 3 kuru türk hocaların verdiği söylendi.sizin tavsiye edebileceğiniz veya diğerleri içerisinde en iyi eğitimci olarak gördüğünüz hoca hangisidir bu konuda tavsiyenizi bekliyorum.

CıgDeMMM
CıgDeMMM kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 25/10/2007
sizin kur sewiyenize göre

sizin kur sewiyenize göre sınıfınız belirlenecektir hoca seçme gibi bi şansınız varmı bilmiorum.ben dördüncü kurdan başladm derslerin %50 si yabancı hocayla işleniyor.hocalar konuşmamız için gerçekten yardımcı oluyorlar istersen kurstan snra konuşma saatlerinede katılıp kendini geliştirebilirsin. kurs senn için herşeyi yapıyor ama tabiki gerisi sana kalmış.temelden başlamak istiyorum demişsin kurs içindeki arkadaşlarımdan bildiim kadarıyla az konuya yeterince zaman ayırarak temeli sağlam tutmaya çalışıyorlar..sen yinede yetkililerle konuş aklına yatıp yatmadığına bak..

ekonomiks
ekonomiks kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 5 years 6 hafta ago. Offline
Joined: 21/04/2008
Sakın...

Sakın english time'a kayıt yaptırmayın. Hiçbir esneklik sağlamıyorlar. Mesela kurunuzu hafta içinden hafta sonuna aldırmaya kalktığınızda 2 ay sizi bekletiyorlar ve doğrudürüst bir tarih vermiyorlar hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar.

yelizcukur
User offline. Last seen 5 years 32 hafta ago. Offline
Joined: 10/04/2009
Toefl Kursu Bakırköy

Bakırköy'de bir sürü kursa araştırdım. .En kısa zamanda Bir Toefl Kursuna yazılmam lazım.Amerikan kültüre gittim Toefl kurslarınız hakkında bilgi istiyorum dedim bilgi veren bayan Toefl sınavı hakkında o kadar bilgisizdiki Sınıf ne zaman açılır dedim 1 ay içinde dedi peki derslerinizi görebilirmiyim dedim, maalesef açık Toefl sınıfımız yok dedi.en son ne zaman açtınız dediğimde cevap veremedi ve sadece özel ders olarak verebiliyoruz dedi.Dialogue'a gittiğimde sınıflarının olmadığını açılmasının zaman alacağını söylediler.Dialogue ile İlm yan yana birde ilm'ye sorayım dedim fiyatları yüksek ve Toefl konusunda yeterli bilgi alabileceğim kimse yoktu.Daha sonra Discover'a gittim.Toefl kursları varmış sürekli yeni sınıflar açıyoruz dediler.Toefl sınav merkezi olduğundan Toefl testinide orada alabileceğim söylendi.Kurs ücreti ne 144 saat lik eğitim için 1097,00 tl dediler.Fiyatıda verilen bilgilerde yeterli geldi.Amerikadan gelen Toefl ibt tips broşürü verdiler sınavla ilgili her şey var.English Time'a gittim bakırköy'de eğitimlerinin olmadığını Mecidiyeköy'de Toefl eğitimi verebildiklerini söylediler.WSİ'ye gittim saçmalık adamlar bilgisayarları dizmiş hikaye yapıyorlar(bir arkadaşım sakın oraya gitme dediği için biraz önyargılıydım haksız değilmişim.)3000,00 lira gibi bir rakamdan bahsettiler ve sizin kariyeriniz için önemli bir rakam olmamalı gibi saçma laflar.Boğaziçi üniversitesinin kursunu çok istedim ama hergün o kadar yol çekemem.İstanbul trafiğinde zaman kaybetmek istemiyorum.Ya Boğaziçini göze alacağım yada Discover'a gideceğim.

mk_23
mk_23 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 7 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
Toefl için birkaç kişi olursa açıyolar

Toefl için birkaç kişi olursa açıyolar. Tüm kurslarda buna benzer bir durum var. Genelde torfl kursuna gitmek isteyenler tek başına kalmış gibi görünüyolar. Ama eğer gitmek iteyen olursa burdan birkaç kişi toplanıp kursa düşük bir fiyata da yazılma imkanı oluyo. Ben dialogue ile konuşmuştum. Bana bu söylendi. Eğer isteyen olursa kurs için yazılıcak kişi de bulabilirim ;)

salihamdzich
salihamdzich kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 26 hafta ago. Offline
Joined: 05/06/2006
bilgeadam hakkında bilgisi

bilgeadam hakkında bilgisi olan var mı?

bluedream
bluedream kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 44 hafta ago. Offline
Joined: 19/04/2007
...

Ben yazılım uzmanlığı için arkadaşımla birlikte gidip konuşmuştum.2 kişi yazılınca, üni. öğrencisi olunca extra indirim yapıyorlar.7bin TL yapmışlardı kişi başına.24 aya kadar senet bile yapıyorlar.Eğitim süresi 8 aydı sanırım.Sınıflar 4-5 kişilikti.Vize ve final zamanında hocayla konuşup o haftaki dersi kaydırabiliyordun.
İngilizce kursuna gelince eğitim satış uzmanı arkadaş kursu 10-12 bin TL diye söylemişti.Toefl içindi ama.Kazanana kadar eğitim veriyorlardı.Genede siz gidin gezin ama telinizi sakın ha vermeyin :))

snoopy
snoopy kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 7 hafta ago. Offline
Joined: 17/02/2008
gökdile sakın sakın ...

gökdil de berbat,gitmeyin pişman olursunuz.benim için çok kötü bir tecrübe oldu.

truly_madly
User offline. Last seen 3 years 32 hafta ago. Offline
Joined: 15/04/2009
İNGİLİZCE CDLER

Arkadaşlar ingilizce öğrenmek için ingilizce CD ve kitap almak istiyorum.Cd ve kitaplarını satmak isteyen arkadaşlar lütfen bana özelden mesaj göndersin.

darkjedi
User offline. Last seen 40 hafta 3 gün ago. Offline
Joined: 07/06/2006
.

onları online olarakta bulabilirsin.. daylight grammer anlatımı olarak güzeldir mesela..

KingsOfTheAngels
User offline. Last seen 3 years 16 hafta ago. Offline
Joined: 26/12/2008
aslında arkadaslar su

aslında arkadaslar su ingilizce kursu ii su kotu die bişey demek zor asıl onemli olan senin dersine giren hocayla muhabbetin. ben gokdile gitmistim ve memnundum cunku hocam cok iyiydi ve hala da gorusuorum ben onunla..suan american culture da calısıo..hatta bizim okuldan gidenler var ve onunla konusurken gordum cok defa. yani demek istedigim cogu sey hocanın iyi olup olmamasına baglı ve gercekten ingilizce ogrenmek istiosanız sadece dersteki gordugunuz resmi ingilizce diil sokak ingilizcesini de ogrenmeniz gerekio. hatta derste gordugunuz ingilizceyle eger yurt dısına cıkarsanız cogu seyi anlayamayaksınız yani

boobytrapp
boobytrapp kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 49 hafta ago. Offline
Joined: 17/01/2007
...

bugün amerikan kültüre kayit yaptirdim.bayagi bi arastirdim kayittan önce.kisaca yeni bi kursa yelken actim:)genelde iyi seyler söylüylar burasi icin.bakicaz artik.bu arada fiyat merak edenlere 2 kur 1200 liraya yaptirdim.gerci yaz döneminde bircok kurs fiyat düsürüyor.bi bakin derim.
bu arada yukarida bi arkadas discover düsünüyorum demis.ben baslangic seviyesinde gittim discovera.tek kelimeyle berbatti.ekmeklerine mani olmak istemem ama hayal kirikligi yasayabilirsiniz.cok ilgisizlerdi bikere.hocalar yetersizdi.iyi bi yabanci hoca vardi o da kacti gitti.kaynaklar da cok yetersiz.headway veriyolar bi tane.daha dogrusu sen disaridan parayla aliyosun.baska da bisey yok.bide hoca sagdan soldan fotokopi cekip tutusturur elinize o kadar.ama yine de siz bilirsiniz:)

Garu
User offline. Last seen 5 years 6 hafta ago. Offline
Joined: 10/08/2009
=)

[quote=boobytrapp]bugün amerikan kültüre kayit yaptirdim.bayagi bi arastirdim kayittan önce.kisaca yeni bi kursa yelken actim:)genelde iyi seyler söylüylar burasi icin.bakicaz artik.bu arada fiyat merak edenlere 2 kur 1200 liraya yaptirdim.gerci yaz döneminde bircok kurs fiyat düsürüyor.bi bakin derim.
bu arada yukarida bi arkadas discover düsünüyorum demis.ben baslangic seviyesinde gittim discovera.tek kelimeyle berbatti.ekmeklerine mani olmak istemem ama hayal kirikligi yasayabilirsiniz.cok ilgisizlerdi bikere.hocalar yetersizdi.iyi bi yabanci hoca vardi o da kacti gitti.kaynaklar da cok yetersiz.headway veriyolar bi tane.daha dogrusu sen disaridan parayla aliyosun.baska da bisey yok.bide hoca sagdan soldan fotokopi cekip tutusturur elinize o kadar.ama yine de siz bilirsiniz:)[/quote]

boobytrapp merhaba.bende yaz donemi icin kurs arastirması yapiyorum.birinin cok iyi dedigi kursa digeri berbat diyor.karar vermek cok zor.En olumlu seyleri Amerikan kültür hakkında duydum bende.bugun senin 3.gunun sanırım orada.nasıl gidiyo,senden fikir almam lazım.bende bu hafta yazılıcam cunki.

boobytrapp
boobytrapp kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 49 hafta ago. Offline
Joined: 17/01/2007
malesef daha baslamadim

malesef daha baslamadim Garu.pazartesi günü ameliyat olucam.o yüzden ameliyat sonrasi basliycam.sunu da söyliyim ben elementary i baska yerde almistim.fakat üzerinden 1 yil gecti.pre intermediate ten baslamak istedigimi söyledim.onlar da cok olumlu yaklastilar.gerekirse elementary nin son ünitelerini tekrar ederiz herhangi bi ücret talep etmeyiz dediler.hatta bu süre zarfinda kendim calisayim diye kendileri kaynak verdiler.sen derslerle ilgili bilgi istemissin.malesef girmedigim icin bilgi veremiyorum.ama beni sadece yolmalik kaz olarak görmemeleri hosuma gitti yani.

buseee
User offline. Last seen 5 years 4 hafta ago. Offline
Joined: 13/08/2009
Arkadaşlar ben yoğun iş

Arkadaşlar ben yoğun iş temposundan dolayı kursa devam edemiyorum.Devretmek istiyorum...Normalde dil kursları 4000-6000ytl arası.Ben 1500ytl ödedim kampanyadan yararlanıp 1200 ytlye devredeceğim 3 kuru.Çok karlı olacaksınız.Kurs Beyoğlunda.Ben yüksek lisans için başlamıştım.Yani kpds,üds için.Yüksek lisans yapmaktan vazgeçtim ve çok yoğun çalışıyorum.Kursa gitmeye vaktim yok.O yüzden devredeceğim hakkımı.Hocamız çok çok iyi arkadaşız o derece.Çok ilgilenen biridir.Hayatında ingilizce dersi görmemiş kişiler 2 kurda konuşmaya bile başladı biraz.Bu arkadaşlarımız da bile çok iyi gelişme gördük.İlgilenenler varsa bana ulaşsın.

-st-
User offline. Last seen 4 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 09/04/2007
reklamlar=))

reklamlar=))

mRw
User offline. Last seen 5 years 14 hafta ago. Offline
Joined: 21/08/2009
arkadaşlar yorumları

arkadaşlar yorumları okuduktan sonra insan kurslara kayıt olmaya korkuyo...english time ve wall street hakkındaki şikayetleri bizzat kendi arkadaşlarımdan duyduğumu belirtir,bu kurslara kayıt yaptırmak isteyenlere tekrar düşünmelerini tavsiye ederim.1 senedir gökdil bakırköy şubesine gitmekteyim,son kuru alma sabrını gösteremeden dondurdum...kayıt yaptırmadan önce bahsi geçen tüm kurslarla konuştuğumu düşünüp en iyisini seçtiğimi sanıyodum...2000tl nakit ödedim,6 kur dense de 1 kuru 2 ye böldüklerinden aslında 3 kur almış oldum,başlangıçta 3 haftada bir yabancı hoca sonra ilerledikçe bu oran artıcak dediler...son kura kadar geldim de artmak bi yana yabancı hoca gelmez oldu.aslında türk hocamız ''ben bugün yabancı hocanızım arkadaşlaaar=))'' diyerek gelmeye başladı. sanırım bi arkadaş tavsiye etmişti gökdili acaba o nasıl bi eğitim almış.bu arada şunu da belirteyim sınıftan 3 arkadaş olarak farklı kurlara kayıt yaptırdık memnun olanımız YOK! vediğim para+uykusuz kaldığım h.sonlarıma yanarım:((( neyse olduğu yerde sayan ingilizcemi ilerletmek için ben de AKD yi düşünüyorum ama aynı zamnda acı deneyimimden sonra oldukça endişeliyim....size tek tavsiyem kayıt olmadan derslere girmeniz ve kazıklamada birebir + (sözde)bedavaya gelen kurları almamanız....tek kur alıp deneyin önce....paranız ziyan olmasın....

mRw
User offline. Last seen 5 years 14 hafta ago. Offline
Joined: 21/08/2009
ayrıca......... iş kursta

ayrıca.........
iş kursta deil hocada o da kesin....gökdilde ilk kura başladığımda Alex adında yabancı bi hocamız vardı,ne öğrendiysem onla geçen 3 derste öğrendim hakkını yiyemem,ama kurs hocayı sepetledi 1 ayda,yerine bol bol türk hoca geldi...bence başarı önce hocaya sonra da kişinin kendisine kalmış bişey...neresi olursa olsun çalışmadan dil öğrenilmiyo bana kalırsa(Türkiye koşullarında) kursların neredeyse tamamı ticari kar amaçlı( yani öğrenciyi söğüşleme)...bu yüzden çok dikkatli olmakta fayda var.

slhvv
slhvv kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 04/04/2007
arkdaslar akd kayıt yaptrmayı düşünüyorum ne dersiniz.

arkdaslar akd kayıt yaptrmayı düşünüyorum ne dersiniz. bilgi ve tecrübelerinizi bekliyorum

ümithüseyin
ümithüseyin kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 33 hafta ago. Offline
Joined: 02/06/2008
dilko

dilko

glolindé
User offline. Last seen 4 years 5 hafta ago. Offline
Joined: 13/01/2007
kesinlikle akd

arkadaşlar selam.ben 4. sınıfım şimdi 2. sınıfta bitirdim ing. olayını,zaten sadece sertifika lazımdı okula da yakın olsun diye akd'yi seçtim.bakırköy şubesine gittim 6 kur dediler bana sınava tabii tutuldum ve 5. kurdan başladım.sadece 5 ve 6'yı aldım toplamda 5 ay sürdü.gramer dersini türk bir hocayla aldık sınıfımız 5 kişiydi.6. kura pek çıkabilen olmadı biz haftaiçi sınıfı olarak 2 kişi çıktık.geri kalanlar bıraktılar.konuşma derslerine 2 ayrı ingiliz hoca geldi,ders saati dışında kurulan conversation club'ları ise irlandalı bir hoca yürütüyordu.kendi şahsıma çok memnun kaldım 2 kuru toplamda 1750 tl'ye aldım.onun dışında önerebileceğim kurs ise boğaziçi üniversitesi'nin ingilizce kursunu öneririm ama 11 kurdan oluşuyor sanırım,sabrı elveren gitmeli süper kurslardan biridir çünkü.ama akd 2 kişilik sınıf diye bekletmedi bizi,hemen aldık son kuru.müşteri memnuniyeti politikaları çok gelişmiş o açıdan.

S.G.
User offline. Last seen 3 years 19 hafta ago. Offline
Joined: 24/09/2007
inlingua hakkında bilgisi

inlingua hakkında bilgisi olan var mı?

blue_way
blue_way kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 15 hafta 1 gün ago. Offline
Joined: 02/12/2008
arkadaşlar tömer hakkında

arkadaşlar tömer hakkında bilgisi olan var mı?

way_bune
way_bune kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 10 hafta ago. Offline
Joined: 24/03/2009
halk oyuna sunulur

arkadaşlar gökdil british english ve english time arasında seçim yapmak zorundayım hala karar veremedim siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz

ekonomist
User offline. Last seen 3 years 32 hafta ago. Offline
Joined: 07/06/2008
arkadaslar ben dıalogue

arkadaslar ben dıalogue dıl okullarını da tavsıye ederım.Bizzat gıttım egıtım aldım.Gercekten yararlı geldı bana ben fatıh subesıne gıttım ama bakırkoy,kadıkoy,mecıdıyekoy subelerı de mevcuttru gıdıp konuştugunuz da ındırım de yapıyorlar.herkese kolay gelsın

blue_way
blue_way kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 15 hafta 1 gün ago. Offline
Joined: 02/12/2008
arkadşlar boğaziçi

arkadşlar boğaziçi ünvrstesi inglzce veya tömer kursları hakkında bilgisi olan var mı?

LeylaIsil
User offline. Last seen 5 years 8 hafta ago. Offline
Joined: 25/09/2009
Discover ingilizce Kurs Fiyatları

Merhaba Discover İngilizce kurs fiyatları diğer kurslara göre çok uygun.İstanbul'da gidebileceğim iyi bir kurs arıyorum.Ben Mersin'de yaşıyorum ve bu sene üniversiteyi kazandım:Okulla beraber İngilizcemi'de ileletmek istiyorum.Çok yüksek ücretler ödeyebilecek maddi durumum yok.Kaliteli,eğitimi iyi ve kurs fiyatları düşük bir yer arıyorum.Maalesef hiç bir kurs web sitesinde ücretlerini yazmıyor.Telefon açtığımdada telefonda bilgi veremiyoruz kursumuza gelmelisiniz diyorlar.Ekim ayında başlamayı düşünüyorum.Bakırköy ve civarında bir İngilizce kursunu tercih ederim.Gittiğiniz kursların fiyatlarını yazarmısınız.Ne kadar ödüyorsunuz.Kurslarda pazarlık yapılıyor mu?Öğrenci indirimi varmı?Çok fazla zamanım kalmadı okulla beraber hemen başlamak istiyorum.
http://www.discoverist.com

blue_way
blue_way kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 15 hafta 1 gün ago. Offline
Joined: 02/12/2008
arkadaşlar bilge adamın

arkadaşlar bilge adamın ingilizce kursları hakkında bilgisi olan var mı?

crazyearth
User offline. Last seen 2 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 30/10/2008
re

2 saat sora akdye görüşmeye gidiyorum ayrıntılı bilgi ;ben (yarından itibaren) :)

betulgormek
betulgormek kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 19/11/2008
akd

Ben dün Amerikan kültürü Çekmeköy şubesine görüşmeye gittim.2+1 kur olarak 3200 Ytl 6 taksit fiyat verdiler.
Eğer daha fazla indirebilen varsa mail atabilir mi?

öykü
User offline. Last seen 4 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 26/11/2008
oxford

aklınızda bulunsun taksime yeni şube açtılar ve bazı kurslara göre hem uygun hem de verdikleri kitaplarla hocalarıyla çok iii.devam ediorum ben ve çok memnunum.

ütopist
User offline. Last seen 1 yıl 7 hafta ago. Offline
Joined: 02/12/2007
kanada kültür merkezi

arkadaşlar kanada kültür merkezi diye bir yerle görüştüm taksimde galatasaray lisesinin karşısında.2 yıldır orada eğitim veriyorlamış.1 kur fiyatı 850 lira dediler.ama diğer kurslardan farklı olarak en üst düzey burada "upper-intermediate" benim advanced nasıl olmaz vs dememe karşılık kanada eğitim sisteminde upper intermediate en üst seviyedir dediler.ben zaten upper ve advanced alacaktım ama kafam karıştı.emin olamadım.uygun ödeme seçenekleri de mevcut ama aranızda hakkında bilgisi olan var mı bu kursun??

Garu
User offline. Last seen 5 years 6 hafta ago. Offline
Joined: 10/08/2009
teşvik amaclı deildir =) without encourage =)

arkadaslar bende yaklasık 1,5 ay oncesine kadr kurs arayısı icindeydim.10 11 yorum ustte,bnm yazdıklarımıda gorebilirsnz.cok arastirma yaptım ve karar verdim.1,5 aydır dialogue fatih subesine devam ediorum.dersime giren polat hocam gercekten mukemmel.arastirdiginizda hep derler ya,hoca illaki yabancı olsun,alakası yok.ingilizce bilmeyen adam yada enazından intermediate sewiyesndeqi adam ingilizcen cok iyi anlamz.katılımıda olamayınca yabancı hocayla iletisime gecemeyince dersten soguma oluyor.turk hoca bence daha yararlı.

dedigim gibi cok arastirma yaptım besiktastan bakırkoye kadar.english tme,gokdil,ist lisan merkezi,wall street,british side...ozelliqle british side,6 kurluk egitimi 22 ye bolerek bi ilke imza atmıs bence.ve bu 22yide 900 ile carparsak bi 20 mlyar para cıkarıyor =) cok ilgnc.ben bu parayla,su sıralar dil egitiminde revacta olan maltada cok iyi bi ingilizce egitimi alırım,krall gibi tatilimide yaaparım.

herneyse,hızlandırılmıs olarak upper intermediate kursu aldım.1 ay 5 gun sordu.yarın advance e baslicam,oda yaklasık 1 ay 15 gun surucek.kur basına 500 lira verdim..eger kursa gitmek istiosanız,hcbir kursa da guvenmiyosanız 500 den fazla vermeyin.

herkese bol sans..

mouse
User offline. Last seen 5 years 5 hafta ago. Offline
Joined: 14/10/2009
amerikan kültür

benimde gitmediğim kurs hatta bir kursun gitmediğim şubesi kalmadı :D
en sonun da amerikan kültüre karar verdim.4.seviyedeyim yani 2 kur almam gerekiyo.
1+1 kampayası yapıyolar 1400 e 2 kur alınıyor.
taksim ve maslakta sınıflar 6-7 kişilik .
sınıfın az olması tercihim ama ders saatinin az olması kafamı karıştırıyor.
taksim 72 ,maslak ise 64 saat bir kurda ders olduğnu söylüyor.
başka kurslar 144 yada120 gibi kur saatlerine sahip.bir kur içinde 1200-1500 istiyolar.
bu yüzden hala kararsız kalıyorum.
amerikan kültüre gidip memnun kalan arkadaşlara soruyorum :avrupada hangi şube seçilmeli?
çünkü bunlar bayilik ,hepsi farklı işletiyo..mesela şişli 15-16 kişi sınıflı falan,ücretleride farklı.

cansudem
User offline. Last seen 5 years 6 hafta ago. Offline
Joined: 16/10/2009
amerikan kültür derneğinin hangi şubesi???

arkadaşlar yeni kayıt yaptıracağım fakat şube çok önemli. giden kişiler bilgi verirse çok sevinirim...

naten
User offline. Last seen 4 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 19/10/2009
merhaba arkadaşlar dialogue

merhaba arkadaşlar
dialogue fatih şubesi polat hoca sınıfı bir numaradır bende 2006 da 5 ay kadar onun öğrencisi olmuştum.polat hoca dışında başka hocayı tavsiye edemiyorum maalesef o kursta.
ancak kurs tavsiyesi olarak kesinlikle boğaziçi üniversitesinin haftasonu-haftaiçi veya yoğunlaştırılmış dil kurslarına gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.bir kaç yıl orda burda debelendikten sonra boğaziçinde bu duruma bir son verip çok güzel bir eğitim aldım.ha boğaziçi çok pahalı derseniz dialogue a gidin diğer para tuzaklarına pek aldanmayın derim.

mouse
User offline. Last seen 5 years 5 hafta ago. Offline
Joined: 14/10/2009
boğaziçi

[quote=naten]merhaba arkadaşlar
dialogue fatih şubesi polat hoca sınıfı bir numaradır bende 2006 da 5 ay kadar onun öğrencisi olmuştum.polat hoca dışında başka hocayı tavsiye edemiyorum maalesef o kursta.
ancak kurs tavsiyesi olarak kesinlikle boğaziçi üniversitesinin haftasonu-haftaiçi veya yoğunlaştırılmış dil kurslarına gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.bir kaç yıl orda burda debelendikten sonra boğaziçinde bu duruma bir son verip çok güzel bir eğitim aldım.ha boğaziçi çok pahalı derseniz dialogue a gidin diğer para tuzaklarına pek aldanmayın derim.[/quote]

boğaziçinin kursları hakkında bilgi verebilir misiniz?
kur kur mu sistem, fiyat nasıl,sınıf kaç kişi?
yardımcı olursanız sevinirim.
çünkü workbooklu students booklu hazırlık mantıklı bi kursa gitmek istemiyorum.

naten
User offline. Last seen 4 years 24 hafta ago. Offline
Joined: 19/10/2009
http://www.ingilizcekursu.bou

http://www.ingilizcekursu.boun.edu.... kursla ilgili saat fiyat iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsin
h.içi ve haftasonu kursları genel ingilizce programına giriyor
10ay haftada 15 saatten oluşan hazırlık programı (ki tavsiyem bu program daha çok) yoğun ingilizceolarak geçiyor
bol şans

ütopist
User offline. Last seen 1 yıl 7 hafta ago. Offline
Joined: 02/12/2007
Akd ye bugün gittim.2 artı

Akd ye bugün gittim.2 artı 1 kur kampanyalı fiyatı 2100 dediler.10 taksit oluyormuş.1 kur 96 saat.aklımda bu kadar kaldı..
Boğaziçinden memnun olan duymadım açıkçası ben.

ütopist
User offline. Last seen 1 yıl 7 hafta ago. Offline
Joined: 02/12/2007
arkadaşlar şu konuyu bi

arkadaşlar şu konuyu bi güncelleyelim ya.hemen herkes ingilizce kursuna gidiyor.tecrübelerinizi yazın lütfen,karar verme aşamasındayız.Bridge English diye Osmanbeyde bi kurs kafama yattı gibi.upper-advanced-Toefl alacağım 1800 fiyat verdiler toplamda.Akd ye de çok gittim 2+1 2100 kampanyalı fiyat,ama bana dedilerki sınıf mevcuduna göre ders sayısı değişiyor dediler.Bu nedenle soğudum,bana paracı bi kurum gibi geldi..

çaylak
çaylak kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 22 hafta ago. Offline
Joined: 14/11/2006
4. sınıf ögrencisiyim ve

4. sınıf ögrencisiyim ve bende çok araştırdım kurs ve şuan sınıfta 4 kişi gidiyoruz aynı kursa adı MLAT memnunuz özel egitim merkezi 5 ay sürüyor ve diger kurslardan çok farklı bir yöntemi ögretim teknigi var. Bu teknikle aynı zamanda üds yede hazırlanmış oluyorsunuz bilindik biryer degil şimdiden solim bende ilk gittigimde garipsedim ama şuan iyiki gitmişim diyorum dersane hocası ve sahibinin telefonunu verim direk bilgi alabilirsiniz Murat Öksüz :05056367641

English Speaker
User offline. Last seen 4 years 51 hafta ago. Offline
Joined: 01/12/2009
Hi Please Help

Hi All,
I am doing market research about English course in Turkey.
could you please help me.
I have a few questions:

1. how much does a English course cost for a good company (in US$)
2. how much does a English course cost for a not well known company (in US$)
3. how much does a self learn kit in a book shop cost

Thanks You,
Ari Block

fatih
fatih kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 1 yıl 24 hafta ago. Offline
Joined: 13/11/2006
:)

1: 1 level: 1500$-2000$
2: 1 level: 250$-350$
3: in my opinion 100$

betulgormek
betulgormek kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 19/11/2008
AKD

MERHABA,

DÜN AKD ÇEKMEKÖY ŞUBESİNE 5 KUR 3375TL OLARAK KAYIT YAPTIRDIM.UMARIM BEKLEDİĞİM VERİMİ ALIR ARTIK ŞU İNGİLİZCEYİ ÖĞRENİRİM.ŞUBAT 20 SİNDE BAŞLAYACAK EĞİTİM.BAŞLADIKTAN SONRA BURAYA ARA ARA YORUMLARIMI YAZACAĞIM.

tlgtck
User offline. Last seen 1 yıl 34 hafta ago. Offline
Joined: 24/01/2010
İngilizce egitimi

Genelde İngilizce kurslarına baktığımız zaman İngilizce öğretmek bir yana belli bir amaçlarının olmadığını görürüz. Herkes İngilizce kursuna gidiyor ortada İngilizce konuşan kişi yok.. Uzun bir süredir GÖKDİL’e gitmekteyim..
*Kayıt sırasında söylenen yalanlar.
*AYLARCA AÇILAMAYAN ÜST KURLAR...
* Mesela, kayıt sırasında birde her gün aktivite var derler ama uygulama da yoktur.
*Kursa niye geldiğinin farkında olmayan yabancı kişiler(öğretmenler).. Derste uyuyanı, öğrenciyle kavga edeni ,içip sızanı vb.................

*İngilizce kurslarından fatura almanın zorluğu,

· Kurları açılıp da kuru olan öğrencilere haber verilmemesi

· Dünyanın en ciddi , en iyi öğretmenini Gökdile getirin kısa sürede öğretmen benliğini kaybeder. İngilizce kursları o kadar boş ki, neredeyse öğretmen derse girmese soran olmayacak. Öyle zaten farkında olanda olmaz..

· Haklı olarak şikayet edersiniz karşınızda muhatap bulamazsınız. Bulsanız da ya size fırça atarlar ya da takan olmaz.

· Olumlu tarafı bazı iyi niyetli Türk hocalar ama onlarda sisteme uyuyor çok kısa sürede..

· Gökdil’e ben tanımlamaz,tarif edilemez bir yer diyorum.
* Eger İngilizce kursuna kayıt olacaksan Kursa degil,ögretmene kayıt olacaksın.
1 kur al,kursun ögrencilerine iyi ögretmeni sor ve o hocanın sınıfına kayıt ol.... İLKE BUDUR İNGİLİZCE KURSLARINDA..

· Sonuç mu? Tepkisiz ,örgütlenememiş toplum sadece patron zengin eden eğitimsizlik rezaleti.

·

ütopist
User offline. Last seen 1 yıl 7 hafta ago. Offline
Joined: 02/12/2007
mrb.ben osmanbey bridge

mrb.ben osmanbey bridge english'teki 2 kur ingilizce kaydımı devrediyorum.direkt toefl a başlayacağım bu yüzden.ve maddi sebeplerden.eğer ilgilenen olursa mail adresim sezenasilturk@hotmail.com

srp
User offline. Last seen 4 years 42 hafta ago. Offline
Joined: 03/02/2010
.

arkadaşlar just english ile ilgili bi bilginiz var mı acaba??acil cvp lütfen..

ümithüseyin
ümithüseyin kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 33 hafta ago. Offline
Joined: 02/06/2008
dilko en ıyı:)

parasızlıktan satılık kur:S
kadıkoy dılkoda 1 kurum var pazarlıksız 450 tl:)
05542124899

nostradamusb
User offline. Last seen 4 years 40 hafta ago. Offline
Joined: 19/02/2010
Uygun Fiyata ingilizce 3 kur devrediyorum

!!!!!!!ACELE EDİN BU FIRSAT KAÇMAZ!!!!!!! (0506 271 73 74 serdar)
İstanbul dışına taşındığım için ve taşındığım şehirde kursun şubesi olmadığı için English Time,daki 3 kur hakkımı devretmek istiyorum..1 Kur 4 ay sürmektedir.Kur ücreti normalde 1 kur yaklaşık 1300 TL olup 3 kur 3900TL gelmekte neredeyse yarı fiyatına Ben 3 kur u 2000 TL ye devredeceğim. çok uygun olmakta,eğer ingilizce kursuna gitmeyi düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.TAKSİTLİ OLARAKTA ÖDEME İMKANI YARATILIR.Eğer İngilizce kursuna gitmeyi düşünüyorsanız acele edin arayın görüşelim

Kur haklarınızı English Time,ın dilediğiniz şubesinde kullanabilir , istediğiniz kur,dan başlayabilir ve hafta içi hafta sonu tercihi yapabilirsiniz..

( Bakırköy-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Taksim-Şirinevler-Kadıköy--Ankara- İzmit- Las vegas-Toronto-Londra )

çaylak
çaylak kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 4 years 22 hafta ago. Offline
Joined: 14/11/2006
özel egitim veren mlat ı

özel egitim veren mlat ı tavsiye ediyorum hepinize ben bitirdim özellikle ingilizceye karşı ön yargısı olanlar yada zorlananlar tam size göre bir yer çünki hocası ilk öğrenmeyi öğretiyor dili. reklamlara kanmayın gerçek egitim veren yerlerin degerini bilelim bu konu hakkında 05056367641 numarasından detaylı bilgi alın. bakmadan geçmeyin derim. gerisi insiyatifinize kalmış...

mustafa
User offline. Last seen 3 years 44 hafta ago. Offline
Joined: 12/06/2006
arkadaşlar

ingilizce oğrenmek isteyenler bana ulaşarak ozel ders programıma katılabilirler.
Tel - 0532 263 86 07

necla
User offline. Last seen 4 years 35 hafta ago. Offline
Joined: 21/03/2010
sıfırdan ingilizce

Arkadaşlar ben ingilizceyi sıfırdan öğrenicem. bana tavsiye edebileceğiniz kurslar hangileri.İngilizcenin İ sini öğrenmekle başlıcam yani.Gramer telaffuz herşey sıfırdan.evde kendim çalışmakla olmayacak bir şey ilk etapta. hangi kursu önerirsiniz.Yorumların tamamını okudum.genellikle kültür merkezlerinin kurslarından memnun kalmış herkes.ilk seviye içinde iyimidirr.

mrv2712
User offline. Last seen 4 years 35 hafta ago. Offline
Joined: 22/03/2010
merhaba arkadaşlar ben toefl

merhaba arkadaşlar ben toefl ya da ıelts için kurs almak istiom ama bi türlü karar veremiom hangi kursu sececeğime.city of london college adında bie kurs duyan ve hakkında bilgisi olan var mı?iyi bi yer gibi geldi bana birebir yabancı hocadan ders alma imkanı sunuolar tabı fiyat da ona göre artıo,bi de just english var ben bu ıkısı arasında kaldım bilgisi olan varsa fikir verirse sevınırım

slhvv
slhvv kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 04/04/2007
ben akd yı tavsıye edyrm

bende hıc bısey bılmyrdum ingilizce adına sıfırdan aldım 3 kur 2 kur hakkım daha var ama bazı sebepleredn dolayı devam edemyrm ya devretcem yada daha sonra devam etcem.oncelıkle kurstan cok memnununm burdakı yorumlar dogrultusunda ve arkadaslarımdan aldıgım onerılerle amerıkan kultre kayıt oldum tıcarı amac guden bır kurum degıl bence bız 4 kısılık sınıfta egıtım grdk sonrakı kurda 5 e cıktı en fazla 6 olyr zaten kısaca ben akd dyrm

bamur__
User offline. Last seen 4 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 26/08/2010
bende akd ye gıtmeyı

bende akd ye gıtmeyı dusunuyorum hala memnun musun ve hangı subedesın??

tlgtck
User offline. Last seen 1 yıl 34 hafta ago. Offline
Joined: 24/01/2010
Merhaba,

Merhaba,
Oxford House College'in deneme dersleri var.. Derslere ve aktivitelere katılıp ögrencilerle konuşabilirsiniz. En azından Oxford House College bir yönüyle ögrencilerin hakkını kabul eden Türkiye'deki ilk İngilizce kursu.
Bence şu an Türkiye'de gidilebilecek tek İngilzce kursundan biri Oxford House College.

realist.c
realist.c kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 27 hafta 2 gün ago. Offline
Joined: 31/03/2008
british english teki kurumu satacağım

2 kur birine 3 hafta gittim 5 hafta kaldı diğeri 8 hafta tam. 1100 tl pazarlık payı var.

rapsodi_c@hotmail.com

pff
User offline. Last seen 2 years 2 hafta ago. Offline
Joined: 16/10/2008
Şişli akd hakkında bilgisi

Şişli akd hakkında bilgisi olan var mı?

barisim
User offline. Last seen 4 years 33 hafta ago. Offline
Joined: 04/04/2010
bence dilko

arkadaşlar bende herkes gibi harıl harıl ingilizce kursu araştırması yapan biri olarak bir çok kursla görüştüm

bundan yaklaşık 6 ay önce dilko ingilizce kursuna yazıldım ve vermiş olduğum kararın şimdi ne kadar doğru olduğunu anlıyorum sıfırdan başladığım kursta şuanda ıntermedıate kurunu bitirmek üzereyim

ingilizce kursu arayan herkese tavsiyemdir ben bi kaç arakadaşımı bile gönül rahatlığıyla dilkoya yazdırdım

tuce3427
User offline. Last seen 3 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 10/05/2010
devredıyorum

arkadaslar kurs hakkımı devretmek ıstıyorum.ılgılenen arkadaslar msj atarak bılgı alabılırler.maddı durumdan dolayı devretmek zorundayım.cıddı ve kararlı arkadasları beklıyorum .ayrıntıları karar verecek arkadasla konusuruz.kotu bır amacım yok art nıyet tasımam beklıyorum sadece cok zor durumdayım.......beklıyorum....

maya
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 15/06/2010
ingilizce kursları

İngilizce kursuna gitmeyi düşünüyorum. Amerikan kültür ve British side arasında kaldım. Hangisi daha iyi? Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

türküdostu
türküdostu kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 31 hafta ago. Offline
Joined: 05/02/2008
mlat

arkadaslar bende hepiniz gibi ingilizceyi ne yapacağım diye kara ara düşünüyodum taki mlat isimli kursa gidene kadar.bu kursa başladığımda ingilizcem sıfır denecek kadar azdı(hatta sıfır:):)))mlata gittikten sonra hem konuşma seviyesi hemde okuduğumu anlama eviyesinde ciddi bi artış oldu.an itibariyle kpss ingilizce kısmından 60 sorudan 48-50 yapıyorum üstelik çok fazla kasmadan. biraz kassam eminim ful bırakırım. çünkü o altyapıya sahip oldum..
eğer ilgilenen olursa özelden mesaj atabilirler...

maya
User offline. Last seen 4 years 23 hafta ago. Offline
Joined: 15/06/2010
mlat

Bu mlat nasıl birşeydir, bir kurs mu, nerede, nekadar sürüyor, teknikleri nedir? Aydınlatırsanız sevinirim.

türküdostu
türküdostu kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 31 hafta ago. Offline
Joined: 05/02/2008
@maya

mlat
main languade adoptain technique 'in kısaltması olan mlat esasında konuşurken bilinçaltına yerleşmeyi hedefliyor. tabi bunu çok iyi başaran öğreticiyide unutmamak gerek.iki haftalık süreç içerisinde dilin temel mantığı kavratılıyor, ve bu zaman diliminde hızlı bi şekilde ingilizce düşünebilme amaçlanıyor. daha sonraki dönem içerisinde yazılı çalışmalar başlıyor ve dilin derin gramerlerine doğru yol alınıyor.5 aylık bi süre içerisinde kendinizi ezber yapmadan , anlayarak dil konusunda çok iyi bi noktada buluyorsunuz.(tabi bunun için hocanın derste çözdüklerini evde minimum 1 saat çalışmak gerekiyor:):) kimse sihirbaz değil , dimi:)
okuma ve anlama seviyesinde 5 ay sonra geleceğiniz nokta upper intermediate.zaten buraya kadar gelmeyi başardıktan sonra elinizden kimsenin tutmasına gerek kalmıyor.
eğer altı veya 7 kişilik (min5) grup toplanabilirse yazın ders alınabilir.
ayrıca kursun yeri taksimde..

nalyec
User offline. Last seen 2 years 36 hafta ago. Offline
Joined: 24/06/2010
English Time da bulunan 2 kur

English Time da bulunan 2 kur hakkımı devretmek istiyorum.
Alacak arkadaşla birlikte English time gideceğiz ve orda kurs hakkımı ona devredeceğim ve gireceğiniz seviye tespit sınavına göre kendi seviyenizden başlayacaksınız. şuanda 1 kur fiyatına 1200 tl ve üzeri bi fiyat veriyolar.2 kurluk hakkımı 1500 tl ye devretmek istiyorum ilgilenen arkadaşlar mail yoluyla irtibata geçebilirler.

ŞUBELER:
Bakırköy, Mecidiyeköy, Taksim, Şirinevler, Beşiktaş şubelerinden istediğinize gidebilirsiniz.

Not:İstediğiniz zaman kursa başlayabilirsiniz.(ay gün saati belirlemek size kalmış)

Mail adresi: sweet.curse.87@hotmail.com

ordinaryus
User offline. Last seen 4 years 20 hafta ago. Offline
Joined: 02/12/2006
en iyi kurs

arkadaşlar önceki yorumlara bakmadan yazıyorum en iyi ingilizce kursu diye biriey yok hepsi de birbirinden kötü. en iyisi biraz çalış ardaından netten arkadaş bul konuş ardından da bir yurt dışı bingoo!
iyi çalışmalar

tlgtck
User offline. Last seen 1 yıl 34 hafta ago. Offline
Joined: 24/01/2010
Şu anda piyasadaki en bilinen

Şu anda piyasadaki en bilinen dolandırırıcı,holdıngleşmiş kurslardan birini mahkemeye verdim ve kalan kurumun parasını aldım.
Özel İngilizce kursları deyince akla gelen cümle:
Allah topunun belasını versin!!!

konyali
User offline. Last seen 4 years 21 hafta ago. Offline
Joined: 29/06/2010
Amerikan Kültür Konya

4 ,5 gündür kursu araştırdım en son gideceğim yer belli oldu AKD...
öğretme garantisi ve sınıf az olduğu için tercihim..

İNŞ verimli olacak ...

3 Kur aldım 1400 peşn.

daphne
User offline. Last seen 4 years 10 hafta ago. Offline
Joined: 14/07/2010
dilko

merhaba arkadaşlar. kpds kursu için araştırma yaparken bu site ile karşılaştım ve sadece bunları söylemek için siteye üye oldum.yaklaşık iki-üç sene önce genel ingilizce için dilko kursuna gittim. kampanya ile üç kur için kayıt oldum. pre-int int ve upper kursuna gittim. ilk iki kuru avcılar şubesinde aldım. beylikdüzü tarafında oturduğum için. ve hafta içi öğlen kuşağına gittim. hocamız pek deneyimli değildi genç bi hocaydı ama gerçekten öğretmek azmi vardı. her hafta quiz yapıyordu. yapamadığımız soruları cevaplıyordu. ayrıca kur sonu yapılan sınavda başarılı olmazsanız kuru tekrar alabiliyorsunuz. (%10 devamsızlık koşulunu var) sınav tabiki formalite çok kolay olurdu. arkadaşlar kopya çekerdi. ama 2 kişi ücretsiz tekrar aynı kura gitti.genel olarak şubede öğrenci az olduğu için fazla bi etkinlik yoktu. zaten ikinci kurun açılması için 1 ay üçüncü kurun açılması için 6 ay bekledim. ama yönetim olarak iyidiler bana her aradığımda çözüm önerileri sundular. başka bi kuşağa ya da başka bi şubeye geçersem beklemeyeceğimi söylediler. sonunda 1,5 saatlik yolu göze alarak bakırköy şubesine geçtim. hiçbir fark ödemeden. iki tane hocamız vardı ve ikiside yabancıydı. hocalar türkçe az çok biliyorlardı fakat sürekli ingilizce konuşturmak için teşvik ediyorlardı. her hafta başında ek aktivitelerin olduğu program koridordaki panolara asılırdı. yaklaşık günde iki tane sabah ve akşam olmak üzere konuşma, film tartışma,gramer vs. sınıfları olurdu. sadece 1 2 defa quiz olduk. tek eksik buydu sanırım.

SONUÇ OLARAK MEMNUN KALDIM VE TAVSİYE EDERİM.

şimdi kpds kursu için dilkoyu tercih ederdim fakat bakırköy e gitmem benim için zor. avcılardaki de istemiyorum. meciköyde şubesi yok. Metrobüsle mecidiyeköyde bi kursa gitmem daha az zamanımı alacak. o yüzden araştırıyorum. bulamazsan tekrar bakırköy dilkoya giderim.

pirkare
pirkare kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 36 hafta ago. Offline
Joined: 03/01/2007
...

ben gidemiyorum gitmek isteyen benim kaydolduğum dersaneye gitsin uyguna veriyorum..

WSIzede
User offline. Last seen 4 years 9 hafta ago. Offline
Joined: 23/09/2010
WALL STREET INSTITUTE

Ben 1 yıllık eğitim satın aldım ve yalnızca 5 ay devam ettim ve geri kalan 7 ayım çöpe gitti.Sakın sakın derim. Kişiye özel eğitim dedikleri aldatmaca. Tamamen kendi çabanızla bir şeyler yapmanızı bekliyorlar. Oradan aldığınız eğitimi hazır eğitim setleri ile kendi kendinize evde alabilirsiniz oralara gidip heba olmaya gerek yok.

Ticari kaygılar her şeyin önünde. Üstelik diğer kurumlardan çok daha ucuza alabilirsiniz aynı eğitimi. Çocuğun ana dilini öğrendiği mantıkmış tamamen zırva hiçbir şey öğrenemiyorsunuz ve paranız çöpe gidiyor. Haftada max. 3 saat ders görebiliyorsunuz çünkü yeteri kadar sınıf yok. Var olan sınıflarda çok kalabalık oluyor.Ve bir sınıfta bir iki cümle konuşabilirseniz şanslısınız. Ama satış yaparlarken istediğiniz kadar gelebilirsiniz deniyor istediğiniz saatte gelebilirsiniz deniyor ki zaten herkesin gidebildiği saatler belli ve o saatlerde boş sınıf bulmak ayrı bir dert

Geriye video ile yapacağınız eğitim kalıyor. Bu da tüm dışarıda satılan İngilizce eğitim setlerinden başka bir şey değil. Kendi kendinize ne öğrenirseniz artık. Eee tabi hocalara istediğiniz zaman sorabilirsiniz derler size oda şöyle ayak üstü yakalayabilirseniz rica minnet belki. Yani paranla rezil oluyorsun.

Ha bir de kişiye özel eğitim diye satış yaparlar. Ne kişisi eğitim yok ki kişiye özel olsun. Defalarca verim alamıyorum bu sebeplerden diye dilekçe yazdım verdim. Bir iki çağırdılar şöyle böyle sabırlı ol zart zurt dediler gönderdiler.

İş sonrası yoğunluğunuzda oraya ayırdığınız zamana mı yanasınız o trafikte oralara gitmek için verdiğiniz çabaya mı yanasınız giden paranıza mı.
Diyeceğim o ki bu sizce umut tacirliği değil midir? Ya da eğitim kisvesi altında dolandırıcılık değil midir

lamar61
User offline. Last seen 4 years 4 hafta ago. Offline
Joined: 27/09/2010
Arkadaslar selam, Yazilanlari

Arkadaslar selam,

Yazilanlari tesadufen okudum diyebilirim..Londra dan yaziyorum ve burda bir alanda research yapiyorum diyebilirim..Bu ingilizce sikintisi karsisinda cekilenleri iyi bildigimden birsey ler yazmak istedim..

Bana gore arkadaslar(hepsinin yolundan gecmis biri olarak) kurs olayi ingilizce bilmeyen-yani kolejde,lisede,universitede ogrenmemis olan- arkadaslar icin cok zor ama cok zor artik.Bi kere bunu tespit etmek lazim..Umut kirilmasina gerek yok tabi,sadece artik amaca yonelik hareket etmek lazim..Ingilterede ki dil kurslarida hikaye yani..Eger birisi ingilizce bilmeden zaten londra ya felan gelirse hapi yutar-dunya para harcar,oyle cok matah bir seyde ogrenemez..

Eger hedef ben ingilizceyi butun skillerde fluent konusacam ise cok zor cok zaman alan bir sey dir.Oyle kurslara giderek olacak bi sey degildir..

Size tavsiyem
1.Ingilizce subtitle olan film izleyin.Ayni filmi defalarca dinleyin
2.Sarki sozlerini bildiginiz sarkilari defalarca dinleyin
3.Grammer kitabi alin kandiniz calisin.anlamadiginiz yer varsa birak kalsin.
4.Bir kelime yi ogrenmek icin usenmeden en az 20 kere de cumle icinde kullanin ve kendi kendine konusun..
en onemli sey listening bunu unutmayin..
5.Ve ingilizce seviyenize gore mutlaka okuyun ve ayni kitabi tekrar okuyun.kelimeleri cikarin ve tekrar farkli cumlelerde okuyun.
6.kurslara vereceginiz parayi da catir catir yiyin onlarin yerine..
7.Ingilizce yillar ister..
8.Kurs sistemi-londra da oyle-kazik sokma sistemidir..Sakin haa..ingilizce bilen insanlar-ama adamakilli-hep okulda yada anadolu yada kolejde ogrenmistir..istisnalar haric..
9.Inanin ki gercek olsun

Sevgiler

tlgtck
User offline. Last seen 1 yıl 34 hafta ago. Offline
Joined: 24/01/2010
Merhaba,

Merhaba,
Çok güzel yazılar yazmış arkadaşlar..
Benim de gitmedigim adı İngilizce kurs olan yer kalmadı.Bunlardan birini mahkemeye bile verdim.
Piyasadaki en sorunlu kurslar Englısh Tıme,Wall Street ve Gökdildir.
Kayıt sırasında çok fazla yalan söylerler. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra suratınıza bakan olmaz. Hocalar süper,sertifikalı derler ve sokaktan yabancı birilerini bulup başınıza getirirler..Yok her gün ek ders varmış sen normal dersinin veremiyorsun nasıl her gün ek ders vereceksin.İngilizce kurslarında sözleşme imzalamamak gerekir..Adamlar fatura bile vermiyor. Gerisini siz düşünün. Şu Türkiye'deki ada kurs(facia) olan yerler hakkında bir kitap hazırlamak gerekir..
Eger başlangıç kuru isek Belediyenin İsmek'i var çk iyi hocalar gelir. Yakalamak gerekir. En iyi hocalar Türkiye'de Türk hocalardır çünkü gerçekten hocadırlar.
Bir de Taksim'de OXFORD House College vardır 1 hafta deneme derslerine katılıp iyi bir hoca bulursanız katılabilirsiniz..
Hakkınızı muhakkak yasal yollardan arayınız.Bütün kurumlarımız Milli Egitim'den ,Maliye'ye kadar pislige batmış olsa da muhakkak yasal yollara başvurun. Bu kokuşmuş sistemin bir parçası olmayınız..

lamar61
User offline. Last seen 4 years 4 hafta ago. Offline
Joined: 27/09/2010
tlgtc arkadas guzel bir seye

tlgtc arkadas guzel bir seye dikkat cekti..

Sevgili arkdaslar;ulkesini seven bir insan;cocuklarinin gelecegini yada artik torunlarinin gelecegini bir nebze olsun kurtarmak isteyen genc nesil,mutlaka hakkini aramayi ogrenmeli..Bakin burasi cok onemli..Aman,off,ben mi kurtaracagim ataletlerinden uzaklasarak azimle,sabirla hakkinizi arayin..Bizim buyuklerimiz kokusmus bir sistem biraktilar biz aynisi yapmiyalim..

Ingiltere hic bir sey yapmadan sadece dil okullari geliriyle bizi 5'e katlar..bu cok acik..Adamlara bu tesadufen olmamis..100 yil once hesabini yapmislar bunlarin..simdi ise 100 yil sonra baska seylerin hesaplarini yapiyorlar..Aman dikkat arkadaslar..

Dil konusuna gelirsek, bu para tuzaklarina kalmayin..Belki aranizda sadece sinavi gecmesi gereken-KPDS,UDS- kisiler olabilir..Onlarin da kitaplari var ve o sinavlara spesifik calisiniz..

Ingilizce anavataninda ogrenilir aldatmacasi na sakin haa kanmayin..

ulkesini seven herkese selam

tuce3427
User offline. Last seen 3 years 11 hafta ago. Offline
Joined: 10/05/2010
merhaba arkadaslar ben

merhaba arkadaslar ben englısh tımedakı 2 kur hakkımı 1500 tlye devır etmek ıstıyorum ılgılenen arkadaslara yardımcı olurum.

evrem61
User offline. Last seen 3 years 49 hafta ago. Offline
Joined: 14/12/2010
bogaziçi

arkadaşlar ben bogaziçi üniv ing kursuna bi kur gitdim bi kuru 2.5 ay sürüo hoca cok iyiydi cok ilgilendi gercekten özel ders alir gibiydim bide sınıfın en kötüsü bendim ama gözle görülür bi şekilde ilgilendi hoca ciddi anlamda ilgilendi türktü ama bılkent mezunu iyi bi hocaydı kurun son haftalarına bı problemım oldugu için gidemedim ben cok memnundum şimdi tekrar başlayacagım ama okuluda bitirdim 1sene calişmak yerine dil ögrenmek istiyorum bogazıcı üniv cok iyiydi ama haftada 2gün ve günde 3saat benm tüm haftam boş oldugu için haftamı dolduracak bi kurs arıyorum.cogu kurs yerden yere vurulmuş bikac kurs dişinda fiyat öenmli deil yeterki iyi olsun bertliz language tömer için pek bişey söylenmemiş kötü yorumlar yok bide belki amerikan kültür buralara gidip egitim alan arkadaşlar varsa bizi bilgilendirirseler sevinirim.bide bu kursları yerden yere vuran arkadaşlar acaba kendilerimi calişmadı yoksa kurslarda hocalar ilgisizmi yanı ne bilim 5 kişlik 10 kişilk maksimum 15 kişilik sınıflarda nerdeyse birebir egitim olabilir.mesela bogaziçinde hoca bize sürekli dialog yaptırırdı birisi bişey anlamadıgında başinda biterdi hoca..evet arkadaşlar burdan gelen yorumları bekleyecek kadar vaktim olmayacak belki ama en azından haftada 6saatden memnun kalacak arkadaşlara bogazıcını önermeden gecemedim..

ahmet72
User offline. Last seen 3 years 44 hafta ago. Offline
Joined: 16/01/2011
english park diye rezalet bir

english park diye rezalet bir kurs var o kursun yanından bile geçme derim.şu anda just englishe gifiyorumö ve memnunum ordan

betulgormek
betulgormek kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 3 years 25 hafta ago. Offline
Joined: 19/11/2008
AKD 1 KURLUK HAKKIMI SATMAK İSTİYORUM

Merhaba Arkadaşlar,
Ben yaklaşık 15 aydır devam ettiğim Amerikan Kültürü dil okullarında olan 1 kurluk hakkımı kişisel nedenlerden dolayı devretmek istiyorum.Kurstan çok ama çok memnunum.Eğer ileride yine kursa gitmeyi düşünürsem bu kursu tercih ederim.İlk beginner dan başladım ve şuan Intermediate seviyesindeyim.Upper kurum kaldı ancak gidemeyeceğim için satmak istiyorum.Eğer devamlılık ve hocaların memnuniyeti dahilindin kalırsanızda kuru gerçekten bedavaya alabiliyorsunuz.Ben intermediate seviyesini 2 kere aldım.Şuan kurumu bitirdim ve bu kur için Çekmeköy subesinde satış yapacağım.Almak isteyenler aşağıdaki maile msj atabilirler.

Normal 1 kur fiyatı:1400 TL
Satış fiyatım:650 tl dir.
Araştırabilirsiniz.

betul_87@mynet.com

Teşekkürler

ekonometrist
User offline. Last seen 3 years 13 hafta ago. Offline
Joined: 18/08/2011
AKD

arkadaşlar bakırköy amerikan kültür derneğin de max. 5 kişilik sınıflarda okuduğunu söyleyenler var yaaa 2 gün önce görüştüm 15 kişilik sınıflar dediler acaba benmi yanlış bi yerle görüştüm yoksa sadece isim hakkını kullanan bir kurummu bana bi yardımcı olursanız çok sevinirim 1 hafta içinde yazılmam lazım beni bi yönlendirebilirseniz sevinirim. (acil)

sevil
User offline. Last seen 3 years 12 hafta ago. Offline
Joined: 28/08/2011
KUR HAKKI DEVRİ

aRKADAŞLAR AMERİKAN KÜLTÜR BAKIRKÖY ŞUBESİNDEKİ KUR HAKKIMI 600 tl DEVRETEK İSTİYROUM İLGİLENE ARAKADAŞLAR sevturkkan@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler ..

taner1978
User offline. Last seen 3 years 12 hafta ago. Offline
Joined: 04/09/2011
JUST ENGLISH e gidin bence....

arkadaşalr ;
yorumları okudum hepsini değil sadece bazılarını hzlı hızlı. bütün kurslar var adı geçen hepsini araştrıdım hatta dilko mağduru oldum.derslere verdikleri hocalar tamamen yeni mezun olmuş tecrübesi olmayan adamlar,yani anlayacağınız zamanım ve param heba oldu...çok yazmaya gerek görmyoru cunkü zaten yeterli bilgi var...AKD dediğiniz kursu 2 arkadaşımdan duydum gidiyorlar aynı anda gaza gelip başlamışlardı 2 kur anlaşma yapmışlardı 1000 TL ama kazıklanmışlar lakin 2 kur sadece 100 saat ders almışlar.. Bu AKD nin konsoloslukla hiç bir alakası yok aynı zamanda tamamen bu adı iyi bulmuş bir adamın isim hakkını satarak açılan her şubesi birbirinden bağımsız bir kurs...neyseki forumlar var ve arkadaşalr ben Just English i seçtim aslında tesadüfte oldu diyebilrim araştırma yapıyordum bir gün minübüsün birinde gördüm öncesinde hiç duymamıştım.gittim konuştum şartları ders süresini öğretmenleri referansları ,hatta öğretmen ve öğrencilerlerde konuştum....1 kur da 160 ders veriyorlar ek dersler ve aktiviteler var epey faydalı.. ben 2+1 kur anlaşma yaptım 2400TL 480 saat dedğim gibi bunlar sadece ana ders aktivite ev ek etütlerle baya bir olacak anlaşılan şimdiden artık kendimce yabancı hocalarla konuşabiliyorum...bence eğer bugüne kadar gitmediyseniz gidin en azından tanışın derim...
Bnece Just english faydalı olacaktır.en azıdnan derse başladıktan sonrada muhattap bulabiliyor insan yerine konulabiliyorsunuz...100 saate 1000TL vermektense aynı fiyata 160 ders te alabiliyorsunuz...araştırın bence, ha bu arada ben meciidyeköy şubesindeyim.bir sürü şubeleri var her yakada...sormak istediğiniz soru olursa cevaplarım...halen aktif öğrenciyim sonuç itibariyle.

oznurcodar
User offline. Last seen 3 years 10 hafta ago. Offline
Joined: 12/09/2011
lutfen acıl cvp ..

az once gropfnı fırsatlrından daylıght ingilizce egıtımı fırsatını buldum 400 tl ye .. kursu aradım yuz yuze egıtım fakat ne olursa zaman harcamak ıstemıyroum.. kurs hakkında bılgısı olan var sa yazabılrmı ? teskkrler..

realist.c
realist.c kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 27 hafta 2 gün ago. Offline
Joined: 31/03/2008
yedi bitirdi beni bu konu

üniversiteye başladım aynı terane bitirdim hala aynı terane. gitmeyin kardeşim oturun kitaptan çalışın hiçbiri bir halta yaramıyor. tecrübeyle değil tecrübelerle sabit...

bu forumda alabileceğiniz en iyi tavsiyedir bu ha. illa öğrenmek istiyorsanız tek adres yurtdışı. ha yok bana 3 5 cümle kurmak yeter derseniz o başka...

89kenan
User offline. Last seen 2 years 44 hafta ago. Offline
Joined: 09/01/2012
İngilizce Kurs Öneri

Arkadaşlar Just English Hakkında bilgisi olan varsa yazsın bana.İnternette forumlarda güzel bir izlenim var ama tecrübesi olan varsa bana yazsın En acilinden Ielts almam lazım ama ingilizce sadece hazırlıkkkkkk. :(

AMMAR
User offline. Last seen 2 years 1 hafta ago. Offline
Joined: 08/01/2012
ingilizce kurslar

arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmem.. para tuzağı inanın. Çok güzel reklamını yapıyorlar.. ama orada verilenleri siz dvd seti alıp evde kendinde çalışabilirsiniz.

ozzy3
ozzy3 kullanıcısının resmi
User offline. Last seen 2 years 2 hafta ago. Offline
Joined: 09/11/2006
boğaziçi üniversitesinin

boğaziçi üniversitesinin ingilizce dil eğitimine gidin bence. diğerleri faso fiso...

Amiral0629
User offline. Last seen 2 years 45 hafta ago. Offline
Joined: 16/01/2012
İngilizce Kursu

Deulcom iyidir dersler ve hocalar hususunda , ben 4 seviye almıştım belirli bi noktaya geldi ingilizcem

89kenan
User offline. Last seen 2 years 44 hafta ago. Offline
Joined: 09/01/2012
En İyi İngilizce Kursu

Arkadaşlar Just English hakkında bilgi sahibi olan varmı.Kpds eğitimi almam gerekicek bilgisi olan arkadaşlar paylaşsın.

perihan
User offline. Last seen 2 years 36 hafta ago. Offline
Joined: 14/03/2012
ben infolang dil kursuna

ben infolang dil kursuna gidiyorum, çok araştırdım en sonunda orasını buldum çok memnunum, çok iyi araştırıp gitmek lazım o yüzden kurs hakkında fikir edinen arkadaşlara infolang'i önerebilirim.

pipi
User offline. Last seen 2 years 31 hafta ago. Offline
Joined: 20/04/2012
pipi

I believe that achieving this coach factory presents the best possible outcome for the coach outlet online.It is to reopen later this summer as a kobe shoes store, carrying only that coach outlet online manufacturer's Coach Factory Outlet shoes, belts, apparel and oil paintings gallery.If you look more closely into the

coach outlet

findings, it could be that advertising campaigns unknowingly or knowingly capitalise on this coach factory outlet struggle with insecurity about Nike Air Max appearance.Yes, that is a lot of money but it is downright pocket oil painting reproduction compared with what they cost now, verging on the four-figure Coach Purses Outlet, even soaring past it in the case of the fanciest of nba jerseys on sale and derrick rose shoes doo-dads.As one coach outlet online who helped collect 11,00 art paintings for sale, said, "For me, getting a pair of new shoes wold be great, but for them getting a used pair of coach factory online purses is great for them.Fashion can't get enough of pastel shades right now. If you're too chicken to wear them all over, then try them on your feet for an instant update. The most "Seattle" shoes ever might not be rain coach bags on sale or LeBron 9 shoes after all.GreenSneakers is a charity group that collects used sports shoes, cleans them and makes them available as affordable footwear for people in need, according to its website.

aslıhancıoglu
User offline. Last seen 2 years 31 hafta ago. Offline
Joined: 21/04/2012
ingilizce kursu!

Justenglish'i tavsiye ederim. Eğer ingilizce öğrenmek ve dile tam anlamıyla hakim olmak istersen beklentilerini karşılayacak nitelikte bir kurs. Yabancı hocalarıyla birlikte konuşma diline hakim olma imkanı da var. Sanırım yurtdışında eğitim danışmanlığı da veriyor. Şubelerinden bilgi alabilirsin. Bakırköy Kadıköy Mecidiyeköy...

ombra
User offline. Last seen 2 years 30 hafta ago. Offline
Joined: 26/04/2012
British Culture Nişantaşı

British Culture Nişantaşı İngilizce Satılık Kur

Hafta içi 1 kur 2 ay (8 hafta) sürmektedir.Haftada pazartesiden perşembeye 4 gün sürmektedir.
1 kur 96 saattir. Hafta 6 saat Speaking, vocabulary gibi clublar vardır.Clublarla beraber 120 saatten fazladır.
Yeri Osmanbey metrosu çıkışındadır.

400 Lira olarak düşünüyorum. Pazarlık yapılabilir

e_mrem@yahoo.com.tr

Tel:0506 442 75 58

alkanahmet
User offline. Last seen 2 years 30 hafta ago. Offline
Joined: 28/04/2012
İngilizce kursu olarak

İngilizce kursu olarak Justenglish'i öneririm arkadaşlar. 3 kur kadar aldım ve çok memnunum. Eğitim ortamı oldukça kaliteli. Devam konusu da önemli tabi, çok ciddi bir öğrenci takibi var. kaynak ve ders anlatımı konusunda oldukça memnun kaldım. Birçok yerde de şubeleri var, ulaşımı da çok elverişli. Şirinevler, Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy'de şubeleri bulunuyor.

roadman
User offline. Last seen 2 years 29 hafta ago. Offline
Joined: 06/05/2012
iyi araştırmak lazım yoksa

iyi araştırmak lazım yoksa parasının yandığıyla kalıyor insan. git işte bilinen kurslara tek tek danışma bürolarından bilgi al. en azından bi ön bilgin olur. ben just english'e gitmiştim. 3 seviye ingilizce aldım. memnun olduğumu söyleyebilirim. baya da şubesi var herhangi birinden bilgi alabilirsin. şirinevler kadıköy mecidiyeköy falan...hangisi yakın düşerse işte sana..

tdal
User offline. Last seen 2 years 12 hafta ago. Offline
Joined: 30/08/2012
Dil Kursu

Arkadaşlar bence İstanbul Lisan Merkezi en iyi dil kursu.
Neden diyecek olursanız
Ben gittim 1 yıl eğitim aldım hocalar yabancı,kaliteli ve profesyonel çalışıyorlar.
benim aldığım eğitim ingilizce dili üzerineydi
fakat dilerseniz
*ingilizce
*almanca
*ispanyolca
*italyanca
*çince
*rusça
gibi dillerde de eğitim verilmektedir.

İlm tüm şubeleriyle Toefl ibt yetkili sınav merkezidir.
Düşünülmesi gereken bir yer.
Kolay gelsin

mario15
User offline. Last seen 1 yıl 43 hafta ago. Offline
Joined: 21/01/2013
Coach Factory Outlet

You don’t see many African-Americans

Coach Factory Outlet

in ballet.It kind of came as a surprise because we didn’t know

Coach Outlet Online

anything about it,she said.One minute we had a job, the next we didn’

Coach Outlet Store Online

t.Murphy had to return to her hometown of Shreveport,

Coach Outlet Online

La., to teach at a local ballet school.In 2004, the company’s “valley

Coach Online Outlet

of debt” was too deep to continue, and in order to keep running at

Coach Outlet Online

all, artistic director Virginia Johnson said, the performance

Coach Factory Online

company shut down; the professional training program continued

Coach Outlet Store Online

to operate.Most dance companies operate at a deficit and DTH

Coach Outlet Store Online

was no exception; several companies shut down in 2011 due

Coach Factory Online

to financial troubles, such as the 940 Dance Company in Kansas.Expenses

Coach Outlet

are tremendous, and you can’t keep raising ticket prices,Johnson said.To keep

Coach Outlet

the company afloat, the organization in 2009 came up with a five-year plan to assess

Coach Factory Outlet Online

what was sustainable. It trimmed its roster of

Coach Handbags Outlet

dancers from 44 to 18, which significantly reduced the company’s

Coach Outlet Online

expenses.It raised nearly $400,000 earlier this year at a gala honoring

Coach Factory Online

Harry Belafonte.The cuts mean a change to the repertoire. DTH will no

Coach Outlet

longer be able to perform Stravinsky’s The Firebird,in which Johnson once starred, and

Coach Outlet

other large story ballets from its earlier years.